Konu Bilgileri
Konu: 28/05/2018 BurçLar Yazar: MarveL
Okunma: 713 Yorum: 2
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MarveL 05-28-2018, 2:02   
#1
#1
KOÇ BURCU : Haftanın ilk günü sizin için hep tehlikeli olmuştur. Bugün de biraz stresli bir gün olacak. Lütfen bu sebeple sözlerinize dikkat edin. Hiç yerinden oynamasını istemediğiniz taşları tekmeleyip durmayın. İş hayatınızdaki bazı değişimler, sizi, eviniz ve aileniz ile alakalı konularda karar almaya zorlayabilirler. Bugün arkadaşlarınız ile zaman geçirmek size çok iyi gelecektir. Bugün ev halkının bir üyesi zor anlar geçirebilir. Ahlaki ve duygusal desteğinize aşırı derecede ihtiyaç duyacak. Bu çok gurur verici bir durum, ama enerjinizi kötü etkileyebilir. Gerçekten o kişiye söylemeniz gerekenleri dikkatlice düşünün. Bazen bir şeyleri anlatmak için gerçekleri yüze vurmanız gerekebilir.

BOĞA BURCU : Akılcı bir gününüzdesiniz. Zihinsel enerjiniz çok yüksek. Ancak iş duygusallığa gelince bir tedirginleşiyorsunuz. Partneriniz ile alakalı konuları özel olarak didiklemek istiyorsunuz. Düşündüklerinizi ve duygularınızı güzelce birleştirebilir ve partnerinize aktarabilirseniz, bugün ilişkiniz için bir dönüm noktası olabilir. Bugün bazı bariz dedikodular duyabilirsiniz. Bu dedikoduları düşündüğünüzde, mantığa uygun olmadıklarını fark edebilirsiniz. Aslında çok gülünç olduklarını göreceksiniz. Ancak, bunu size ileten kişi, ikna edici tavırlar sergileyecek. Bu gibi durumlarda gerçekleri kontrol etmeyi unutmayın. Hayal ürününe inanmak yerine gerçeklere odaklanmalısınız.

İKİZLER BURCU : Bir süredir sorunlar yumağı duygusal dünyanızı alt üst ediyor. Partneriniz ile işler yolunda gitmiyorsa ikinize de nefes payı vermenizde fayda var. Aileniz konusunda normale göre daha hassas olacağınız bir gün sizi bekliyor. Kendinizi onlarla iyi hissedeceğinizi düşünüyorsanız, bugün kesinlikle zamanınızı onlara ayırın. Maddi kaynaklarınızı kökten değiştirecek gelişmelere imza atabilirsiniz. Bugün sahip olduğunuz şeyler üzerinde çalışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Faturaları ödemek, mevduat yapmak ve gelecek ay için bir bütçe planlamak istemeseniz de üzerinde durmanız gereken konular. Zihniniz daha ilginç projelere meyilli.

YENGEÇ BURCU : İletişim konusunda oldukça güçlüsünüz ve bugün de duygularınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün olacak. Kalbinizden konuşup, kalplere hitap edeceksiniz. Evinizde kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Bugün evinizi güzelleştirmek için bir şeyler yapabilirsiniz. Belki biraz alışveriş veya evinizde bir takım tadilatlar söz konusu olabilir. Bugün kritik anlaşmalara imza atmamaya çalışın. Bugün her şeye son derece iyi odaklanıyorsunuz, konsantrasyon gücünüz harika! Buna rağmen, bugün çalışmak size zor gelebilir ve kendinizi geçmişle ilgili hayal kırıklıkları yaşarken bulabilirsiniz.

ASLAN BURCU : Duygusal anlamda ne kadar şanssızsanız maddi anlamda tam tersi bugün oldukça şanslısınız. Finansallar konusunda korkmadan yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni anlaşmalar, satış yapmak, sunum yapmak, performans sergilemek için çok uygun bir gündesiniz. Partneriniz ile alakalı bir takım sıkıntılar yaşanmaya devam ediyor. Ona açık olmalısınız aksi takdirde sizi üzecek sonuçlar yaşanabilir. Kendisini bir tür akıl okuyucusu olarak tanıtan tuhaf bir insan bugün karşınıza çıkabilir. Ancak bu kişiye karşı dikkatli olmalısınız. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermeye çalışacaksınız. Sezgilerinize güvenin.


BAŞAK BURCU : Aşk hayatınızda beyaz atlı prensi beklemekten vazgeçin. Çünkü bu kibirli tavrınız nedeniyle çevrenizde olup bitenleri görmüyorsunuz. Bugün iş yerinizde alacağınız bazı haberler yepyeni kararlar almanıza sebep olabilir. Her ne kadar güçlü bir yapınız olsa da kendinize özen göstermelisiniz. Sağlığınız konusunda ihmal ettiğiniz şeyler varsa bugün başınızı ağrıtabilirler. Finansal hedefleriniz şu anda belirsiz görünebilir. Gelirinize göre hangi yoldan gideceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Ya da bazı satın almalar yapmaya karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bugün önemli kararlar vermek için doğru bir gün değil.


TERAZİ BURCU : Bu hafta da sizi yine zorlu günler sizi bekliyor. Zorluklarına rağmen bu dönem ciddi hayat tecrübeleri elde edeceksiniz. Ne öğrenirseniz kardır diyerek, bugün sizi ne kadar zorlarsa siz de bir o kadar hayatı zorlamalı, ayağa kalkıp savaşmalısınız. Bugün ektikleriniz gelecekte biçtikleriniz olacaklar. Duygusal birikimleriniz sağlık sorunlarınıza sebep olabilir, rahatlamaya çalışın. Bugün bir meslektaşınız enerjisi size uğursuz görünebilir. Bu kişi, kendi başına makul bir şekilde ayakta durabilecek biri değil. Herhangi birinin ihtiyaçlarını veya duygularını hesaba katmayan bencil bir tavrı var. Ona güvenmeyin.


AKREP BURCU : Haftaya aşk hayatınızın size kattığı huzurla başlıyorsunuz. Derin derin yol almaya devam ediyorsunuz. Planlarınız tıkır tıkır işliyor. Her sorunun üstesinden gelecek gücünüz var. Kendinizi sağlık açısından da güçlü hissettiğiniz bir gün. Özellikle kariyerinizle alakalı aksiyon almak, yeni adımlar atmak, talepte bulunmak için çok uygun bir gün sizi bekliyor. Bugün kuşkular sizi sarabilir. Bunun bir kriz olmasına izin vermeyin. Sadece içsel hareketin normal bir parçası olarak düşünün. Bunun yerine, kendinize uğraşlar bulun. Güzel bir kitap okuyun.


YAY BURCU : Bu hafta enerjiniz çok yüksek olmayacak. O nedenle işlerinizi mümkün olduğunca planlı yürütmeye gayret etmelisiniz. Gün içerisinde umutsuzluğa kapıldığınız, endişe duyduğunuz anlar yaşayabilirsiniz. Derin bir nefes alın ve en karanlık gecelerin ardından yine güneş doğduğunu unutmayın. Ailenizin yanı bu sıralar size en iyi gelecek yer. Uykularınıza dikkat. Bazı rahatsız edici rüyalar, bir arkadaşınızla ilgili şüpheler duymanıza neden olabilir. Sonrasında bu kişinin garip davrandığını fark edebilirsiniz. Arkadaşlığınızın geleceği konusunda endişe duyuyorsunuz.


OĞLAK BURCU : Empati güzel şeydir ancak çok ince düşünüyorsunuz. Sanki bir sis bulutunun içerisinde yüzüyorsunuz bu ara. Önce partnerlik ilişkileri ile alakalı kafanızdaki soru işaretlerini çözmelisiniz. O zaman bu karışıklıklarınız bir nebze olsun geçecektir. Kendinizi rahatlıkla ve güzelce ifade edebileceğiniz bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Bugün işyerinde bazı yetersiz ve dürüst olmayan olaylar yaşanabilir. Bu konuda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. İşinizin tehdit altında olduğunu düşünüyorsunuz.

KOVA BURCU : Enerjiniz yüksek başladınız haftaya. Mantığınızın da yardımıyla önemli işlere imza atacaksınız. Kendinizi ön plana çıkarabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. İlişkilerdeki bulanıklıklarınızın yaşam kalitenize yansımasına izin vermiyorsunuz. Bu dönem gayet güçlüsünüz. Duygusal anlamda da kendinizi iyice terbiye ettiniz. Kendi değerinizi sakın hafife almayın. Bugün kendinizi biraz sıra dışı hissedebilirsiniz ve bu konsantrasyonunuzu azaltılabilir. İşinize odaklanma konusunda biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin. Uyanık kalmak için bütün gün kahve içmek zorunda hissedebilirsiniz.
Bul
Cevapla
Jiyan 05-28-2018, 2:11   
#2
#2
cok fazla kopya kullanma msql asırı yüklenme bunu sürekli paylasmana gerek yokBig Grin

kopya kisa olsun pek uzun olmasin lütfenBig Grin
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Cevapla
MarveL 05-28-2018, 2:16   
#3
#3
Astroloq yada muneccim deqilim ki kopya denmesi yanlis siir makale vs seyler okey kopya olabilir ama bunlar astrologlarin bilecegi is burc yorumlarini merak eden ve okuyan cok bulunmasi icin atiyorum herkesin gorusu farkli tabi..
Bul
Cevapla


28/05/2018 BurçLar Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş