Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]
Şuanda Çevrimiçi Forum Ekibi Yok :(
Çevrimiçi: 0
Gizli: 0

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]
Şuanda Çevrimiçi Forum Ekibi Yok :(
Çevrimiçi: 0
Gizli: 0

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]
Şuanda Çevrimiçi Forum Ekibi Yok :(
Çevrimiçi: 0
Gizli: 0

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]
Şuanda Çevrimiçi Forum Ekibi Yok :(
Çevrimiçi: 0
Gizli: 0

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 138
» Son Üye: Numberone
» Toplam Konular: 1,000
» Toplam Yorumlar: 2,134

Detaylı İstatistikler

Çevrimiçi:
Toplam: 10 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 7 Ziyaretçi
Bing, Yandex, Google

Son Aktiviteler
Gülistan Can evinde ölü b...
yazar Jiyan
08-07-2020, 3:04
Mobil sohbet
yazar aLa
07-27-2020, 17:25
güzel bir calışma oguz at...
yazar Jiyan
07-18-2020, 5:09
Numberone
yazar Jiyan
06-29-2020, 1:38
Basbelası üyemiz
yazar BaSaBeLa
06-14-2020, 2:20
Yanlış İnsana Aşık Olduğu...
yazar Jiyan
05-28-2020, 9:03
üye resimlerimiz
yazar EfeCaN
05-27-2020, 4:48
Ahmet Kaya - Diyarbakır T...
yazar Jiyan
05-24-2020, 0:34
aplet kod ayarı
yazar Jiyan
05-09-2020, 16:31
Mahabad - Way le le kürtç...
yazar Jiyan
05-07-2020, 1:30

 
  Gülistan Can evinde ölü bulundu HDP ilgisi ?
Yazar: Jiyan - 08-07-2020, 3:04 - Forum: Siyaset - Yorum Yok

Ahlaksızlığın bu kadarına pes

Tv haber ekranlarında bir haber geçti HDP işten çıkardığı Gülistan can evinde ölü bulundu ? 

Aslında kadının ölümüne yakınları ve arkadaşları dışında kimsenin üzüleceğini sanmıyorum.! Troller ordusu ve bir avuç HDP düşmanı ve okumayan araştırmayan bazı cahil kesimlerin tartışma konusu oldu. Peki olay neydi nasıl oldu Cinayet olup olmadığı bile beli değil Medya ve troller ordusu Gülistan can'ı HDP öldürmüş gibi servis etmeleri ahlaksızlık değil mi ? Neden böyle bir başlık atıldı ? çünkü insan hayatının bir önemi yok önemli olan bu haberi nasıl servis ederiz Kara nasıl çeviririz Patronun gözüne nasıl gireriz var. Gülistan can sara hastası Yakın bir zaman diliminde  Gülşah diye tanıdığım bir arkadaşım Sara hastası idi ve düşüp Yaşamını yitirmişti. Elbeteki gülistan Can ölüm nedeni araştırılmalı Hdp önünde oturma eylemi yapan (allah etmesin) aillerden biri trafik kazası geçirse Kalp kirizi, Corona, veya başka bir hastalıktan yaşamını yitirse Başlık şu HDP önünde oturma eylemi yapan aYşe ayşe öldü. HDP  olmasaydı trafik kazası geçirmeyecekti, Vürüs kapmazdı. Hastalıktan , Eceliyle ölmeyecekti. HDP yaptı  Buna inan binlerce cahil de olur bu ülkede Yeter ki medya böyle bir başlık atsın. 

Evinde ölü bulunan kadınla ilgili HDP hedef gösterildi
Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde yaşayan Gülistan Can’dan 2 gün boyunca haber alamayan arkadaşları, polise haber verdi. Can’ın yaşadığı eve gelen polisler, Can’ı evin banyosunda yaşamını yitirmiş halde buldu. Sara hastası olan Can’ın iki gün önce duş aldığı sırada şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Kayapınar Belediyesi’ne 22 Ekim 2019’da kayyım atanmadan önce belediyenin Engelsiz Yaşam Evi biriminde çalışan Can’ın, çalışma arkadaşları ile sık sık sorun yaşaması sonucu işten çıkarıldığı belirtildi. Eski belediye başkanının açıklaması bu.

Kayyum tarafından işe geri alınıyor
İşten çıkarıldıktan 3 ay sonra belediyeye atanan kayyum tarafından işe alınan Can, yaklaşık 10 aydır, Kayapınar Belediye’nde temizlik görevlisi olarak çalışıyordu. Can’ın dün akşam saatlerinde yaşadığı evde ölü bulunması üzerine bazı haber ajansları, Can’ın ölümünü “HDP’li belediyenin işten çıkardığı Gülistan Can evinde ölü bulundu şeklinde servis etti.

Bu konuyu yazdır

  Mobil sohbet
Yazar: aLa - 07-27-2020, 17:25 - Forum: Serbest Kürsü - Yorum Yok

Sohbet siteleri denilince ilk akla sohbet ederek yepyeni arkadaşlıklar kurmaktır, Sanal Sohbet odalarındaki tanışmalar ile kurulan arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak tabiki herkesin hakkıdır, sohbet arkadaşlarınızı çok iyi tanımanız, güvenmeniz hatta güven vermeniz de gerekir. Samimi ve güven veren dostluklar ile kurulan arkadaşlıklar kalıcı ve sonsuz olmaktadır. Teknolojinin geliştirdiği Mobil sohbet son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir, yeni insanlar tanıyarak iletişime geçebilir sosyalleşebilirsiniz. Sohbet chat odaları arasında en ideal ve online sohbetler olmaktadır. Seviyeli sohbetlerin mekanında buluşmak isteyen bay ve bayanları Bedava sohbet sitemize bekliyoruz. Yeni dostlukların ilk adımı olan Sohbet Chat hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmayı kendimize görev edindik. Gece Gündüz Online sohbet yapısı oluşturmak için, Yönetim ve Görevli arkadaşlarımız sizlere her geçen gün Canlı Sohbetler ile yoldaşlık yapmaktadırlar. Ziyaret etmeniz gereken kaliteli ve huzurlu bir ortamda sizleri de görmek bizlere onur verecektir.

Bu konuyu yazdır

  güzel bir calışma oguz atay
Yazar: Jiyan - 07-18-2020, 5:09 - Forum: Kitap Dünyası - Yorum Yok

Oğuz atay Tehlikeli oyunlar okuya bileceğiniz çok güzel bir kitaptır 2 defa okudum mutiş büyüleyci kitap

Oğuz atay  Tehlikeli oyunlar.

sevgili Bilge bana bir mektup yazmış olsaydın, ben de sana cevap vermiş olsaydım. Ya da son buluşmamızda büyük bir fırtına kopmuş olsaydı aramızda ve birçok söz yarım kalsaydı birçok mesele çözüme bağlanamadan büyük bir öfke ve şiddet içinde ayrılmış olsaydık da yazmak anlatmak birbirini seven iki insan olarak konuşmak kaçınılmaz olsaydı. Sana  durup dururken yazmak zorunda kalmasaydım. Bütün meselelerden kaçtığım gibi uzaklaşmasaydım senden de.

Kendimden de kaçıyorum gibi beylik bir ifadenin içine
düşmeseydim. Bu mektubu çok karışık hisler içinde yazıyorum gibi basmakalıp sözlere başvurmak zorunda kalmasaydım. Ne olurdu, bazı sözleri hiç söylememiş olsaydım ya da bazı sözleri hiç söylememek için kesin kararlar almamış olsaydım. Sana diyebilseydim ki durum çok ciddi Bilge, aklını başına topla.

Ben iyi değilim Bilge, seni son gördüğüm günden beri gözüme uyku girmiyor diyebilseydim. Gerçekten de o günden beri gözüme uyku girmeseydi. Hiç olmazsa arkamda kalan bütün köprüleri yıktım ve şimdi de geri dönmek istiyorum ya da dönüyorum cinsinden bir yenilgiye sığınabilseydim. Kendime, söyleyecek söz bırakmadım. Kuvvetimi büyütmüşüm gözümde. Aslında bakılırsa bu sözleri kullanmayı ya da böyle bir mektup yazmayı bile ne sen ne aşk ne de hiçbir şey olmadığı günlerde kendime yasaklamıştım. Sen, aşk ve her şeyin olduğu günlerde böyle kararlar alınamazdı. Yaşamış birinin ölü yargılarıydı bu

kararlar. Şimdi her satırı bu satırı da neden yazdım? diyerek öfkeyle bir öncekine ekliyorum. Aziz varlığımı son dakikasına kadar aynı görüşle ayakta tutmak gibi bir görevim olduğunu hissediyorum. Çünkü başka türlü bir davranışım, benimle küçük de olsa bir ilişki kurmuş, benimle az da olsa ilgilenmiş insanlarca yadırganacaktır. Oysa sevgili Bilge, aziz varlığımı artık ara sıra kaybettiğim oluyor. Fakat yaralı aklım  henüz gidecek bir ülke bulamadığı için bana dönüyor şimdilik. Biliyorum ki bu akıl beni bütünüyle terk edinceye kadar gidip gelen aziz varlık masalına kimse inanmayacaktır.

Bu konuyu yazdır

  Numberone
Yazar: Numberone - 06-26-2020, 0:46 - Forum: Muhabbet - Yorumlar (1)

Selamlar.. herkese iyi forumlar..

Bu konuyu yazdır

  Basbelası üyemiz
Yazar: Jiyan - 06-14-2020, 0:24 - Forum: Üye Resimleri - Yorumlar (2)

BASBELASI üye resimleri

[Resim: MJMYLc.jpg]

[Resim: IaZUAn.jpg]

Bu konuyu yazdır

  Yanlış İnsana Aşık Olduğunun İşaretler
Yazar: Jiyan - 05-28-2020, 9:03 - Forum: Aşk Doktorunuz - Yorum Yok

Hayatımdaki insan yanlış bir insan olup olmadığını anlamaya çalışırken ilk kontrol etmen gereken yer o insanın seni aşağılayıp aşağılamadığı hor görüp hor görme de iyidir Eğer ki sevdiğin aşık olduğun birlikte olduğun insan senin giydiğin kıyafeti kilonu kişiliğine karakterine saçını eğitimini herhangi bir şeyler durmadan aşağılayıp duruyorsa Durmadan seni hor görüyorsa küçümsüyorsa orada ciddi bir problem vardır 

Evet Hepimizin eksiklikleri var hepimizin yetersizlikleri var ama gerçekten seven bir partner seven bir eş eksiktir beraber kapatmayı teklif eder eksikliklerini yetersizliklerini birlikte yürüyerek birlikte onarmayı teklif eder sana Eğer ki yaşadığın aşağılama ve Hor Görme günübirlik değil de çok uzun süredir devam ediyorsa ve gitgide artıyorsa ona dikkat etmeni öneririm bazen kişi şöyle bir psikolojiye giriyor Belki sen de bunu yaşadın karşındaki insan seni durmadan aşağıladıkça kendini suçlama ya başlarsın dersin ki ben böyle olmasaydım o böyle demezdi Demek ki ben hatalıyım ben yanlış bir insanım Ben eksik bir insanım diye düşünmeye başlarsın bu çoğu zaman bir yanılsamadır buna dikkat etmeni de ayrıca öneririm 

bazı işler bazı sevgililer vardır ki birlikte olduğu kişiyi çok fazla kontrol etmeye çalışıyorlar attı adımdan Yürüdüğün yola kadar giydiği Kıyafetten o kıyafetin rengi ne kadar her şeyine karışırlar bir kafede otururlar sadece bana bakderler sağ bakma sola bakma Kafanı hiçbir yere çevirme okula gidecek sadece şu dolmuşu otobüsü kullanarak git ya da telefon şu uygulamalardan başkasını kullanma ve bazen bazı uygulamalarla devamlı birbirini takip etmeye karşı tarafı takip etmeye çalışır böyle insanlar böyle insanlarla Hayat zordur Evet değişmeyecek bir özellik değil ama ilk başta kadın ya da erkek karşı tarafı bu kadar kontrolcü olması Belki sana iyi geliyor ama sonraki süreçte kendini iyi hissetmek isteyen sağlıkla her biri bu durumdan rahatsız olacaktır 


Eğer başta böyle şeyler görüyorsan daha ileri aşamalara gitmeden kemikleşmeden müdahale edip Eğer karşı taraf bunu değiştirebiliyorsa değiştirmesi için çaba harcatmalısın Hayatındaki insanın yanlış insan olup olmadığını anlamak için kontrol edeceğin bir diğer nokta ve aslında çok önemli bir nokta ise onu Öfkesini kontrol edip edemiyor oluşudur her Karşındaki insan birlikte olduğu insan ikisini kontrol edebiliyorsa ufacık tartışmalar bile çok büyük kavgalara yol açıyorsa ve karşındaki insan seni sevdiğini söyleyen insan sana zarar veriyorsa Bazen bu sözel şekilde olabilir öyle kelimeler vardır ki dövmekten beterdir bazen de gerçekten şiddete varır sana zarar vermeye başlar ve sonrasında bu zarar veren insan genelde pişman olur Bu sondu bir daha yapmayacağım ben seni seviyorum der Ama tekrarlar Bu bir süre sonra yine aynı şekilde aynı olayı yaşarsın ve sonrasında yine aynı şeyleri duyarsın işte kendimi kontrol edemiyordum

 söyleyeyim o televizyonlarda gördüğün eşlerini öldüren adamlar var ya onlar da aynı Çemberi Ya şu çoğu zaman çok bir şekilde kendilerini kontrol edemiyorlar zarar veriyorlar ve sonrasında pişman oluyorlar bunu çözmeye çalışmak Evet bir yol Ama kişi çözmeye çalışıyor da çalışmıyor ve bu problem Hal olmuyorsa Bir ilişkiyi falan bırak hayatta kalabilmek için zarar görmemek için böyle bir adamla ya da kadınla birlikte olmayı iki kere düşünmelisin 

Eğer Birlikte olduğum kişi sana sıklıkla yalan söylüyorsa ve yalan söylerken inanılmaz derecede rahatsa burada ciddi bir problem olabilir Çünkü bazı insanlar patolojik olarak yalan söylüyor her konuda çok rahat yalan söyleyebilirler herkes çoğu zaman ufak yalanlar beyaz yalanlar söyleyebilir Ama bu insanların söylediği Yalanlar da olabilir insanı karşı tarafa aldatacak seviyede olabilir her karşı tarafın yalanlarını ya kalıyorsan ve bu onun için değişmeyen bir özellik ise kişi bu konuda bir adım atmayı istemiyorsa bu konuda dikkat etmen lazım Çünkü yalan bir ilişkide ki o oluşması gereken Güven engeller her zaman kendini Tedirgin hissedersin acaba Şimdi ne yapıyorlar niye bana böyle söyledi öyle söyledi ama aslında olan ne diye için içini yer


 birlikte olduğun insanla Bu saydığım özelliklerden Belki birisi belki birden fazlası vardır yıkadım hiçbir zaman ayrılmak olmamalı İlkadım bu sorunları çözmek için karşı tarafa ortadaki problemi hatırlatmak ona söylemek bunu çoğu zaman çok kişi bu problemi söylemekten bile kaçınıyor sabretmek zorunda olduğunu düşünüyor mutsuz olsa bile alışkanlıklarından vazgeçemeyeceğini düşündüğü için belki kendine güvenmediği için bir adım atmıyor ilk adımımız Ortada bir sorun oldu söylemek bunun için belki aranızda yapacağınız konuşmalar bile çok işe yarayabilir bu problemleri halletmeniz de çok yardımcı olabilir 

Bu konuyu yazdır

  Ahmet Kaya - Diyarbakır Türküsü
Yazar: Jiyan - 05-24-2020, 0:34 - Forum: Özgün Müzik - Yorum Yok

içererken evkarlıyken  dinleye bilceğiniz bir kaç parca ahmet kaya

1. Herkez kendi işine
2. adı yilmaz
3.safak türküsü
4. diyarbakir türküsü

Bu konuyu yazdır

  aplet kod ayarı
Yazar: Jiyan - 05-09-2020, 16:31 - Forum: İrc Sunucumuz - Yorum Yok

Demo adres gulumsohbet.org/sohbet/?nick=dgm

Nick sifre paneli cikmiyor sifreli nick girdiginde kayitli nick dgm
qwebirc sifre kutusu cikmasi icin altaki gibi ircservices editli 3 aplet bir adet ircservices düzenlemesi
gerekiyor sizin aplete göre yapmak icin tek aplete yapmak daha mantikli

var mesaj1  = message.match(/^Sifrenizi./);
var mesaj2  = message.match(/\/NickServ identify sifreniz seklinde giriniz./);
var mesaj3  = message.match(/^Sizin degilse \/nick yeninick./);
var mesaj4  = message.match(/^Gecersiz sifre./);
var mesaj5  = message.match(/^Sifre kabul edildi./);

qwebirc version cekerken kodu bu sekilde eklemistik. uid1 ve uid2

Kod:
return "qwebirc v" + qwebirc.VERSION + " " + uid1 + " " + uid2 + "


altaki kod cokies icin id verison cektiginde 1 ci id cikcak

Kod:
var uid1 = localStorage.getItem('uid1') || Math.floor(Math.random()*9999999999);
localStorage.setItem('uid1',uid1);

fingerpirst icin kod zsohbet deki eski fingerpirt yerine altakini eklicegiz.

Kod:
;(function(name,context,definition) { if (typeof module !== 'undefined' && module.exports) { module.exports = definition(); } else if (typeof define === 'function' && define.amd) { define(definition); } else { context[name] = definition(); } } ) ('Fingerprint', this, function() { 'use strict'; var Fingerprint = function(options) { var nativeForEach, nativeMap; nativeForEach = Array.prototype.forEach; nativeMap = Array.prototype.map; this.each = function(obj, iterator, context) { if (obj === null) { return; } if (nativeForEach && obj.forEach === nativeForEach) { obj.forEach(iterator, context); } else if (obj.length === +obj.length) { for (var i = 0, l = obj.length; i < l; i++) { if (iterator.call(context, obj[i], i, obj) === {}) return; } } else { for (var key in obj) { if (obj.hasOwnProperty(key)) { if (iterator.call(context, obj[key], key, obj) === {}) return; } } } }; this.map = function(obj, iterator, context) { var results = []; if (obj == null) return results; if (nativeMap && obj.map === nativeMap) return obj.map(iterator, context); this.each(obj, function(value, index, list) { results[results.length] = iterator.call(context, value, index, list); }); return results; }; if (typeof options == 'object') { this.hasher = options.hasher; this.screen_resolution = options.screen_resolution; this.screen_orientation = options.screen_orientation; this.canvas = options.canvas; this.ie_activex = options.ie_activex; } else if (typeof options == 'function') { this.hasher = options; } }; Fingerprint.prototype = { get: function() { var keys = []; keys.push(navigator.userAgent); keys.push(navigator.language); keys.push(screen.colorDepth); if (this.screen_resolution) { var resolution = this.getScreenResolution(); if (typeof resolution !== 'undefined') { keys.push(this.getScreenResolution().join('x')); } } keys.push(new Date().getTimezoneOffset()); keys.push(this.hasSessionStorage()); keys.push(this.hasLocalStorage()); keys.push(!!window.indexedDB); if (document.body) { keys.push(typeof(document.body.addBehavior)); } else { keys.push(typeof undefined); } keys.push(typeof(window.openDatabase)); keys.push(navigator.cpuClass); keys.push(navigator.platform); keys.push(navigator.doNotTrack); keys.push(this.getPluginsString()); if (this.canvas && this.isCanvasSupported()) { keys.push(this.getCanvasFingerprint()); } if (this.hasher) { return this.hasher(keys.join('###'), 31); } else { return this.murmurhash3_32_gc(keys.join('###'), 31); } }, murmurhash3_32_gc: function(key, seed) { var remainder, bytes, h1, h1b, c1, c2, k1, i; remainder = key.length & 3; bytes = key.length - remainder; h1 = seed; c1 = 0xcc9e2d51; c2 = 0x1b873593; i = 0; while (i < bytes) { k1 = ((key.charCodeAt(i) & 0xff)) | ((key.charCodeAt(++i) & 0xff) << 8) | ((key.charCodeAt(++i) & 0xff) << 16) | ((key.charCodeAt(++i) & 0xff) << 24); ++i; k1 = ((((k1 & 0xffff) * c1) + ((((k1 >>> 16) * c1) & 0xffff) << 16))) & 0xffffffff; k1 = (k1 << 15) | (k1 >>> 17); k1 = ((((k1 & 0xffff) * c2) + ((((k1 >>> 16) * c2) & 0xffff) << 16))) & 0xffffffff; h1 ^= k1; h1 = (h1 << 13) | (h1 >>> 19); h1b = ((((h1 & 0xffff) * 5) + ((((h1 >>> 16) * 5) & 0xffff) << 16))) & 0xffffffff; h1 = (((h1b & 0xffff) + 0x6b64) + ((((h1b >>> 16) + 0xe654) & 0xffff) << 16)); } k1 = 0; switch (remainder) { case 3: k1 ^= (key.charCodeAt(i + 2) & 0xff) << 16; case 2: k1 ^= (key.charCodeAt(i + 1) & 0xff) << 8; case 1: k1 ^= (key.charCodeAt(i) & 0xff); k1 = (((k1 & 0xffff) * c1) + ((((k1 >>> 16) * c1) & 0xffff) << 16)) & 0xffffffff; k1 = (k1 << 15) | (k1 >>> 17); k1 = (((k1 & 0xffff) * c2) + ((((k1 >>> 16) * c2) & 0xffff) << 16)) & 0xffffffff; h1 ^= k1; } h1 ^= key.length; h1 ^= h1 >>> 16; h1 = (((h1 & 0xffff) * 0x85ebca6b) + ((((h1 >>> 16) * 0x85ebca6b) & 0xffff) << 16)) & 0xffffffff; h1 ^= h1 >>> 13; h1 = ((((h1 & 0xffff) * 0xc2b2ae35) + ((((h1 >>> 16) * 0xc2b2ae35) & 0xffff) << 16))) & 0xffffffff; h1 ^= h1 >>> 16; return h1 >>> 0; }, hasLocalStorage: function() { try { return !!window.localStorage; } catch (e) { return true; } }, hasSessionStorage: function() { try { return !!window.sessionStorage; } catch (e) { return true; } }, isCanvasSupported: function() { var elem = document.createElement('canvas'); return !!(elem.getContext && elem.getContext('2d')); }, isIE: function() { if (navigator.appName === 'Microsoft Internet Explorer') { return true; } else if (navigator.appName === 'Netscape' && /Trident/.test(navigator.userAgent)) { return true; } return false; }, getPluginsString: function() { if (this.isIE() && this.ie_activex) { return this.getIEPluginsString(); } else { return this.getRegularPluginsString(); } }, getRegularPluginsString: function() { return this.map(navigator.plugins, function(p) { var mimeTypes = this.map(p, function(mt) { return [mt.type, mt.suffixes].join('~'); }).join(','); return [p.name, p.description, mimeTypes].join('::'); }, this).join(';'); }, getIEPluginsString: function() { if (window.ActiveXObject) { var names = ['ShockwaveFlash.ShockwaveFlash', 'AcroPDF.PDF', 'PDF.PdfCtrl', 'QuickTime.QuickTime', 'rmocx.RealPlayer G2 Control', 'rmocx.RealPlayer G2 Control.1', 'RealPlayer.RealPlayer(tm) ActiveX Control (32-bit)', 'RealVideo.RealVideo(tm) ActiveX Control (32-bit)', 'RealPlayer', 'SWCtl.SWCtl', 'WMPlayer.OCX', 'AgControl.AgControl', 'Skype.Detection' ]; return this.map(names, function(name) { try { new ActiveXObject(name); return name; } catch (e) { return null; } }).join(';'); } else { return ""; } }, getScreenResolution: function() { var resolution; if (this.screen_orientation) { resolution = (screen.height > screen.width) ? [screen.height, screen.width] : [screen.width, screen.height]; } else { resolution = [screen.height, screen.width]; } return resolution; }, getCanvasFingerprint: function() { var canvas = document.createElement('canvas'); var ctx = canvas.getContext('2d'); var txt = 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZabcdefghijklmnopqrstuvwxyz!@#$%^&*()_+-={}|[]\:"<>?;,.'; ctx.textBaseline = "top"; ctx.font = "14px 'Arial'"; ctx.textBaseline = "alphabetic"; ctx.fillStyle = "#f60"; ctx.fillRect(125, 1, 62, 20); ctx.fillStyle = "#069"; ctx.fillText(txt, 2, 15); ctx.fillStyle = "rgba(102, 204, 0, 0.7)"; ctx.fillText(txt, 4, 17); return canvas.toDataURL(); } }; return Fingerprint;});

var fp = new Fingerprint({
  canvas: true,
  ie_activex: true,
  screen_resolution: true
});

var uid2 = fp.get();


  qwebirc cikan version sorgusu 1ci id cokies 2 ci id fingerpirst

[16:05] <M-bot> [16:03] [Hoops VERSION tekrarı]: qwebirc v1.02 6702672049 1107522538 null copyright © 2008-2019 Chris Porter and the qwebirc native -- Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 13_3_1 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/13.0.5 Mobile/15E148 Safari/604.1

Sizdeki aplete yapilmasi gereken versionda altaki gibi çıkması lazım

[16:06] <M-bot> [15:17] [dgm VERSION tekrarı]: SekerSHell v4 6702672049 1107522538 html5 irc client --- Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/81.0.4044.138 Safari/537.36

Bu konuyu yazdır

  Mahabad - Way le le kürtçe ezgi
Yazar: Jiyan - 05-07-2020, 1:30 - Forum: Kürtçe Müzik - Yorum Yok

Way le le 

eski bir parça olan way le le son zamanlarda en çok dinlen kürtçe eserler arasında
yerini aldı özelikle tik tok üzerinde son zamanlarda  çok paylaşılan kürtçe ezgi vay le le sizlere paylaşıyoruz.

Bu konuyu yazdır

  Poyraz Karayel dizi izlenmesi gereken güzel bir dizi
Yazar: Jiyan - 05-05-2020, 14:50 - Forum: Tv dünyası - Yorum Yok

sürükleyci çok güzel bir dizi mutlaka izlemenizi öneriyorum 
Duyguların yoğunlaştığı Aşk büyüleyci yönü anlatan aksion ve aşk bir arada.
 3 gün içinde 81 bölümünü bitirdim

81 bölümün tamamını sizler için paylaşıyorum mutlaka izleyin. Ayşegül bu arada çok hoş bir bayan.Bu konuyu yazdır