Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 114
» Son Üye: Pire
» Toplam Konular: 676
» Toplam Yorumlar: 1,194

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 6 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 6 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Ahmet aslan Üryan Geldim
Forum: Videolar
Son Yorum: Jiyan
Dün, 14:45
» Yorumlar: 0
» Okunma: 10
Yeni resimim :)
Forum: Üye Resimleri
Son Yorum: Jiyan
02-18-2018, 23:46
» Yorumlar: 0
» Okunma: 47
Aşkı Tarif ettikte yaşaya...
Forum: Aşk Doktorunuz
Son Yorum: Jiyan
02-17-2018, 5:48
» Yorumlar: 0
» Okunma: 35
deneme
Forum: Astroloji
Son Yorum: Jiyan
02-17-2018, 5:38
» Yorumlar: 1
» Okunma: 262
Gezelim Görelim
Forum: Merak Ettikleriniz
Son Yorum: Jiyan
02-17-2018, 5:38
» Yorumlar: 1
» Okunma: 116
minecraft oyunları
Forum: Oyunlar
Son Yorum: Jiyan
02-17-2018, 5:37
» Yorumlar: 1
» Okunma: 702
Samsung Galaxy S8 Calısır...
Forum: Bilim ve Teknoloji
Son Yorum: Jiyan
02-17-2018, 5:36
» Yorumlar: 1
» Okunma: 702
3+2=??
Forum: Komik Videolar
Son Yorum: Jiyan
02-17-2018, 5:35
» Yorumlar: 1
» Okunma: 89
Seni Unutmak İstiyorum...
Forum: Aşk Sevgi
Son Yorum: Jiyan
02-17-2018, 5:34
» Yorumlar: 1
» Okunma: 473
Vücut Geliştirme de Amino...
Forum: Serbest Kürsü
Son Yorum: Jiyan
02-17-2018, 5:33
» Yorumlar: 1
» Okunma: 331

 
  Ahmet aslan Üryan Geldim
Yazar: Jiyan - Dün, 14:45 - Forum: Videolar - Yorum Yok

Ne anlamlı söz işte böyle.
Azrail Gelmiş de can talep eder benim can vermeye dermanım mı var ?
Dirilil dirilil gelirler huzuru mahşerde divan dururlar.Bu konuyu yazdır

  Yeni resimim :)
Yazar: Jiyan - 02-18-2018, 23:46 - Forum: Üye Resimleri - Yorum Yok

çok ince bir resim beğendim bir resim açıkcası mahsum çıkmışım Smile ne yalan söylim gerci buda bir cesaret kendimden kormuyorum ondanmi Smile çoğu insan kendini saklar gizler.

25659291_396130804156987_853429386620741...e=5B127E85

Bu konuyu yazdır

  Aşkı Tarif ettikte yaşayamadık.
Yazar: Jiyan - 02-17-2018, 5:48 - Forum: Aşk Doktorunuz - Yorum Yok

hani klasik bir söz vardır ya bana aşkı tarif eder misin çoğunuz verdiği cevap Tabii ki aşk tarif edilmez yaşanır ama aslında bu doğru bir cevap değil doğru cevap başınızdan geçen kötü olanlar değil güzel anlar değil hissettiğiniz duygulardır Tabii ki  Evet farkındayız hiçbir aşk sonsuza kadar sürmediği nin bilincindeyiz Ama bu demek değildir ki Aşkı Tarif edemeyeceğimiz anlamına da gelmez


Hani bir cümle vardır ya Sevgi gözlerde olacak sözlerin yetmez seveceksin benim gibi ama yüreğin yetmez sonuç aşk i ki kişinin arasında gelişen tehlikeli bir madedir. bu made tek raraflı çift taraflı mutlaka patlar. patlamıyan aşk yoktur  yani sonuçta sonsuzluk olmadığına göre son nefesine 

kadar sevsen bile sonuç ölüm var ölüm anında seni seven 40 gün sonra unutur Smile
Tabiki aşkı tanımlarken ben size düşen dikkatli okumaktır zikrin neyse niyetinde odur. kimse vazgeçilmez değildir tabi. ama benim vazğeçediğim tek gerçek oda küçük çocuklara özelikle kiz çocuklarına aşık olmamdır. düşün 2 3 4 5 6 yaşlarında çocukları onlar kadar güzel yer yüzünde başka bir şey varmı ? bence yok böyle yanaklarını sıkasınız geliyor sarılıyorsunuz kokluyorsunuz ama yetmiyor  çocukların hepsi mahsum güzel çirkin çocuk yok bence inanmiyorumda buna büyük yaşta çirkin bay bayan vardır ama çocuklar öylemi Smile

Bu konuyu yazdır

  Sözünü Yiyen kişiliksiz insanlar.
Yazar: Jiyan - 02-17-2018, 5:27 - Forum: Muhabbet - Yorum Yok

İsim vermicem zaten o kalitesiz insanlar kendini biliyor.

Hayata hep gurursuz onursuz Şerefsiz insanlardan nefret etmişimdir  en Bu İnsanları anlamakta güçlük çekiyorum  insan bir konuda söz verdiğinde veya Şerifi üstüne başka bir şeyi üzerinden yemin ettiğinde Tükürdüğünü yalaması gerçekten çok iğrenç aşağılık bir durum böyle kişilerle karşı karşıya geldiğimde öfkelenip Küfür ediyorum doğru küfür etmek çok da doğru değil ama insanın sınırlarını zorluyorlar.

birisine değer veriyorsunuz güveniyorsunuz bakıyorsunuz ki sizi Ya bir kız için ya da bir erkek için satıyor insan bu kadar mı nankör kişiliksiz karaktersiz aşağılık mı olur. Bu kadar mı zayıf olur insan bu kadar mı kendini düşünür.

Bir örnek vereyim Gelip size şöyle oldu böyle oldu bir çok şey anlatıyor ve ardından diyor ki ben şerefli biriyim asla yanlış yapmam asla Şerefsizlik yapmam benzeri sayısız cümle kuruluyor bakıyorsun ki seni bir erkek ya da bir bayan için düşünmeden satıyor sonra siz bunu fark ediyorsunuz Tabii size o satan kişi de o erkek veya bayan için sizi satmıştır ve o erkekten ya da o bayandan ayrılıyor sonra gelip pişmanım diyor nekadar aşalık bir durum.

Bu konuyu yazdır

  Online Doktor
Yazar: tragedya27 - 02-16-2018, 20:21 - Forum: Sağlık - Yorum Yok

Online doktor, olarak yayın hayatımıza başladık. Sizlere sağlık sorunlarında yardımcı olmak için buradayız. Aklınıza takılan sorularınızın en doğru cevaplarını burada bulabileceğinizden emininiz? Çünkü biz uzman doktor olarak hayatımıza devam ediyoruz ve işimizi iyi biliyoruz!

Bu konuyu yazdır

  Asii Gonlum
Yazar: Ahfa - 01-22-2018, 0:51 - Forum: Pop Müzik - Yorumlar (1)Bu konuyu yazdır

  dini ticarete cevirenler
Yazar: Jiyan - 01-16-2018, 9:36 - Forum: İslam - Yorum Yok

[b]Kabul edemeyeceğimiz bir gerçek islam dinini Ticaret haline getiren cemaatlerin ve firmaların çekinmeden Kuranı ve Peygamberimizi istismar etmeleri ve buna seyirci kalmamız utanç verici bir durum olduğunu ifade etmek istiyoruz.
[/b]


Kutsal dinimiz Kuranı Kerim'in birçok cemaat tarafından icaret haline getirilmesi Elbette ki İslam dinine en büyük hakaretlerden bir tanesi olduğunu belirtmek isteriz hiçbir dinle bu şekilde ticaretin olmadığını daha altını çizmek de büyük bir fayda vardır özellikle baktığımızda Hristiyan Katolik  gibi dinlerde kutsal değerlerin ticareti yapılması neredeyse hiç yok diyebiliriz bu Kutsal kitapları ücretsiz bedava bir şekilde dağıtan bu diğer dinler bir kenara bırakalım .slam dini ile ilgili birtakım hususları yazmak istiyoruz.

Kutsal dinimiz olan İslam ve onun kutsal kitabı kur'an-ı Kerim'in Türkiye'de birçok cemaat tarafından ticaret haline getirilmesi biz müslümanları derinden üzmekte  baktığınızda bu cemaatlerin Sürekli kendi kanalları üzerinden ve değişik Radyo TV'leri islam değerlerini Ticaret haline getirmeleri elbetteki kabul edilemez bir durum olduğunu söylemek istiyoruz

birçok radyo televizyon reklamlarında islam'ın ilgili kitapların ayetlerin namazlık tesbih ben seni birçok şeyin Ticaret haline getirilmesi Elbette ki utanç verici bir durum olduğunu belirtmek isteriz islam dinini rant haline getiren ve bunun üzerinden Milyonlar kazanan elbetteki sayısız firma cemaatler bulunmaktadır özellikle bitkisel ürünleri satmaya çalışan bu firmalar islam dinini alet ederek ve Peygamberimizi de içine katarak Bu ürünü satmaktan yeri duymadıkları da görünüyor  satılan ürünlerin özellikle en çok gündeme gelenlerden bir tanesi çörek otu ve bu ürünü pazarlama esnasında özellikle Peygamber Efendimizin ismini sürekli zikredip bunu ticaret haline dönüştürmeleri kabul edilemez.

Bu konuyu yazdır

  3+2=??
Yazar: Ahfa - 01-03-2018, 2:27 - Forum: Komik Videolar - Yorumlar (1)Bu konuyu yazdır

  Adana Meydan kadın doğum hastanesinde neler oluyor ?
Yazar: Jiyan - 12-25-2017, 22:05 - Forum: Kadınca - Yorumlar (1)

Adana meydan doğum hastenesinde binlerce çocuk satıldımı ?

Her gün yeni Iddiaların çıktığı hakkında konuşulduğu hastanede son yaşananlar sizlerle paylaşmak istiyoruz isimini vermek istemiyen bir yurtaş olanları bizlere iletişim kısmından gönderdi 

yurttaşların en çok tepkili oldukları konu ise şu oldu twet facebook paylaşım yapanların göz altına anında alınıyorsa bu kadar idda varken bu kadar suçlama varken neden tek bir hemşire hastane görevlisi soruşturulmadı göz altına alınmadı tartışmaları hastanenin bekleme salonunda yüksek sesle dile getirildi. ve yine bazı yurttaşlarımız bunu mufetişe belirtikleri aktarıldı.

Son zamanlarda en çok gündeme oturan konulardan bir tanesi Adana Meydan Doğum Hastanesi binlerce çocuğun satıldığı idda edilen bu hastaneye  Sağlık Bakanlığı tarafından müfettiş gönderildi haberleri ortaya çıktı. 1980 ve 1995 arasında sayısız çocuğunu hastanede öldü denilip cenazesi teslim edilmeyip belediye tarafından gömülceği söylenmiş doğum yapan sayısız yurtaşa 

yılar sonra esra erol programında çıkan bu skandal sonrası binlerce yurtaş hastaneye akın etti çoğu yurtaşın söyledikleri sözler aynı ölen bebeği vermiyoruz belediye gömecek öte yandan yurtaşların meydan doğom evine başvuru sonucu çıkan bilgilerde hastanede kayıda raslanmadı gibi belgeler gönderildiklerini aktaran sayısız yurtaş davacı olmaya başladı.

Sağlık Bakanlığı tarafından görevlendirilen müfettişin o hastanede doğum yaptığını iddia eden kayıtları bulunamayan binlerce Yurttaş ile görüştü Müfettişlerin inceleme esnasında olayların yaşandığı hastanenin içerinde sayısız yurttaş sıra beklemekte olduğu görüldü ve hastane çalışanların bekleyenlere su ikram etmesi ardından bazı yurttaşlar bu suyun verilmesine tepki gösterdi bazı yurttaşlar ne demek istiyorsunuz üzerine bir bardak sumu için demek istiyorsunuz tepkilerinde bulundular. ve bazı yurttaşlar hiç bir hastanede bügünne kadar tek bir bardak su bile ücretsiz verilmezken bugün verilmesi garip olduğunu belirtiler.

Bu konuyu yazdır

  Dilop(Damla Damlaa)
Yazar: Ahfa - 12-15-2017, 3:20 - Forum: Kürtçe Müzik - Yorumlar (1)Bu konuyu yazdır