Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 Yılı Aslan Burcu Yorumu
#1
2017 Aslan burcuna neler getirecek? Aşk? İş? Para?
Yazılı ve sözlü iletişimin, ağzınızdan çıkan lafların ve kendinizi ifade etme yeteneğinizin ön planda olduğu ve bu alanda fırsatlar yakalayabileceğiniz bir yıla giriyorsunuz. Sevgili Aslanlar 2014 yılından beri Yay burcunda bulunan Satürn yaşam enerjinizi, aşk hayatınızdan keyif alma veya hayatı hafife alabilme becerinizi biraz azalttı. Ancak, bu yıl bu alanlarda beklenmedik sürprizlere hazır olun! Yaratıcılık gerektiren işlerde başarılar veya kendini aşma şansı, yeni aşklar veya çocuklarınızla ilgili konularda sürprizler söz konusu olabilir. Hayattan daha fazla keyif alabileceğiniz durumlar yüzünü göstermeye başlıyor, ağır sorumluluklar hafifliyor. Artık size hizmet etmeyen şeylerden kurtuldunuz ve sadece size faydası olan ve keyif veren işler ya da ilişkiler için ön plana çıkmaya başlıyorsunuz. Haziran ayına kadar sizin için önemli alanlarda sürpriz şekilde veya farklı yollarla ilerleme şansınız olabilir. İlginizi çeken kişilere söylemek istediğiniz şeyler varsa, Ekim ayı ortalarına kadar, coşkunuz ve heyecanınız kolaylıkla karşı tarafa da geçecektir.

Yılın ilk 6 ayında ortak kaynak kullanımı gerektiren, emlak veya mal varlıklarınızla ya da maddi konularla bağlantılı başlıklarda daha tedbirli davranmanızda ve dikkatli olmanızda fayda var. Ancak, Ağustos sonundan itibaren, 2017 size hediyelerini sunmaya başlıyor hem de çok sayıda hediye! İşlerinize hız verebilir, kendinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Risklere rağmen, başardıklarınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.


Yıl girişinde ve Eylül ve Ekim aylarında sizden çok farklı kişilerle iletişim veya ilişki kurma fırsatınız olabilir veya ilişkilerde uyumu yakalamak için farklı yöntemler denemek zorunda kalabilirsiniz. Bu sayede belli konularda farkındalığınız artabilir. Hayata sizden farklı bakan kişilerden öğreneceğiniz şeyler olabileceği gibi, bu kişi ile aranızda beklenmedik bir bağ kurulabilir. Dolayısıyla bu tür kişileri hafife almamanızda fayda var. Yılın ilk yarısında kendinizi sorguluyorsunuz; ikinci yarısında ise, karşınızdaki kişilerin sizi nasıl algıladığını veya belli ilişkilerde yeterli iletişim ya da eğlencenin olup olmadığını daha fazla merak edebilirsiniz ya da karşınızdaki kişilerin sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz. Daha sağlıklı ilişkiler ve iş birlikleri kurabilir veya ilişkilerden daha fazla tatmin sağlayabilirsiniz.

Ağustos sonrasında dünya kim olduğunuzu görsün istiyorsunuz. İş birliklerinizi ve ilişkilerinizi sağlamlaştıracağınız koşullar ardından gelecektir. Kişisel farkındalığınız artıyor ve kendinizi daha iyi tanımaya başlıyorsunuz. Aralık ayında ise, popülariteniz iyice artıyor diyebilirim Niobe’ce!
ARTAN SORUMLULUKLAR ZORLANMALAR

İlişkilerden ne istediğinizi ve neyi hak ettiğinizi daha iyi tanımladığınız ve tanımlayacağınız yıllardasınız iki buçuk yıldır. 2017 Yılında sevdiğiniz kişiler zaman zaman sizi biraz üzebilir veya sevdiğiniz kişilerle ilgili sorumluluklarınız ya da ebeveyn olarak üzerinize düşen görevler artabilir. Aşk hayatınızda kendinizi güvende hissetmeyebilir ve daha olgun ya da sizden yaşça büyük kişilere ilgi duyabilirsiniz. Elinizden tutacak, size destek olacak ve sizi doğru yönlendirecek kişilere ihtiyacınız var bu yıl. Veya bir ihtimal çocuklarınızın disiplin ihtiyacı olduğunu fark edebilir ve onlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ya da çocuklarınızla ilgili konularla uğraşmanız gerekebilir. Aşk, çocuklar ve yaratıcılık evinizi ziyaret eden Satürn 2018 yılına kadar, bu konularda size yeni dersler verecek ve olgunlaşmanızı sağlayacak. Sevdiğiniz kişilere sevginizi göstermeyi ihmal etmemeniz gereken, eğlenceyi biraz arka planda bırakmak durumunda kalabileceğiniz bir süreçtesiniz. Karşılıksız aşklar veya baskıcı bir partner de bu geçişin bir diğer olasılığı olabilir, ama bir Aslan burcuna kim karşı koyabilir ki? Satürn’ün etkisi, bazı önemli ilişkilerinizde ters giden durumların ortaya çıkmasına neden olabilir, ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Zira, tepkilerinizin etkileri uzun sürebilir.


Temmuz Ağustos veya Eylül aylarında partnerinizle önemli kararlarınız devreye girebilir. Ağustos ayı ilişkiler anlamında dönüm noktası gibi duruyor.

Yazılı sözlü iletişimde şanslar
Akrabalar mutluluk kaynağı olabilir!

2016 Eylül ayının ikinci haftasında burç değiştiren Jüpiter, Ekim 2017 ortalarına kadar, sizin için iletişim, yayıncılık, medya, halkla ilişkiler, eğitim, satış, pazarlama, fikirleriniz, akrabalar, komşular ve kısa mesafeli seyahatler ya da yeni şehirler veya mesafeler başlıklarını temsil eden 3.evinizi koruma altına alacak ve bu sefer, bu başlıklarda size türlü fırsat ve olanak tanıyacak. Bu süreçte, kendinizi her zamankinden çok daha iyi ifade edebilir, iletişim araçlarını(telefon, eposta, mesajlar, medya v.b) en iyi şekilde kullanabilir, yeni şeyler öğrenmeye başlayabilir, okulunuzla ilgili şanslar yakalayabilirsiniz. Satışla ilgilenenler daha fazla satış yapabilirler, şehirdışına kısa mesafeli seyahatlerde artış olabilir. Komşularınızı, kardeşlerinizi, teyze, kuzen v.b türünde akrabalarınızı ilgilendiren güzel haberler söz konusu olabilir.

Evlenen veya çocuk sahibi olacak olan akrabalar yüzünüzü güldürebilir veya yakın çevrenizdeki kişilerin destekleriyle hayatınızda farklı olanaklara kavuşabilirsiniz veya diyaloglarınızı ve ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir, varsa dargınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Yakın akrabaların ve yakın çevrenin faydasını göreceğiniz ve güzel ilişkiler kurabileceğiniz yıldasınız. Satış, pazarlama, yayıncılık, internet, ticaret, iletişim, yazarlık, insan kaynakları, danışmanlık, yazılım mühendisliği, halkla ilişkiler ya da eğitim alanlarında çalışan Aslan burçları bu alanlarda başarı elde edebilirler veya daha kolay ilerleyebilirler. İçinizdeki yazar ortaya çıkabilir veya eğitim dalında çalışanlar tezlerini tamamlayabilirler ya da raporları için çok fazla dokümana erişim sağlayabilirler. Daha fazla öğrenmek ve öğretmek isteyeceğiniz bir yıldasınız. Kitap yazmak, önemli sunumlar yapmak, konferanslar, seminerler v.b düzenlemek, web sitesi açmak veya kendi blogunuzu oluşturmak mı istiyorsunuz tam zamanı!
EVDE VE AİLEDE MUTLULUK

Ekim ayı ortalarından itibaren bir yıl boyunca, evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda şanslı hissedeceğiniz durumlar ortaya çıkmaya başlayabilir. Aile üyelerinin hayatlarındaki gelişmeler, evinize taşınan kişiler, ev alım satımı, kiralama, kiracı bulma anlamında şanslar ve fırsatlar mutluluk nedenleriniz olabilir. Hayalinizde evi veya arabayı alabilir, evinizi ya da başka bir gayrimenkulünüzü satabilir, iyi bir kiracı veya tam istediğiniz gibi bir kiralık ya da bir ev arkadaşı bulabilirsiniz. Aile evlenen, çocuk sahibi olan ya da aileyi mutlu edecek ne varsa o başlıklı konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz Ekim ortalarında başlayacak olan ve 12 ay sürecek zaman diliminde.

ÖNEMLİ NOT: Yükselen burcunuzun yıllık yorumunu da mutlaka okumalısınız.
Sevgili Aslanlar hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu, keyifli, sağlıklı bir yıl diliyorum. Sevgi ile kalın…
Ara
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
#2
2017 Saqlikli huzur iCinde qeceR inşallah ...
Ara
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi