Konu Bilgileri
Konu: Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Yazar: Jiyan
Okunma: 428 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 04-08-2018, 2:14   
#1
#1
Hiç kimse vazgeçilmez değildir bu söze geçmişte inanmazdım ama artık inanmaya başladım nasıl mı niçin mi Neden mi yazımın devamında zaten bu kısmını açıklamaya çalışacağım.

geçmişe doğru söyle bir birlikte yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Hazırsanız başlayalım..

hazır değilsiniz beklemeye alalım.?

Ama eminim ki hazırsınız..

duygular bazen insanın kendini kontrol etmesine büyük bir engeldir gözlerimi kapattığımda geçmişe doğru daldığımda Şu andan o anı karşılaştırıyorum sadece gülümsüyorum.

hep kendi kendime birtakım sözler cümleler kuruyordum aynı zamanda Dualarını eksik etmiyordum Hani beynimizi bir şeyi yaşarız yaşadığımız bir şeyi unutmak İsteriz.

Unutmak için sayısız girişimlerde eylemlerde bulunarak yaşadığımız hissettiğimiz bir takım olayları duyguları yok etmeye çabalarınız acele ederiz bir an önce gerçekleşmesini isteriz. tabii ne yazık ki Dualarımız isteklerimiz bir anda gerçekleşmediği bir gerçektir.

Aslında tüm bunlar için zaman bizim için en iyi Kılavuz olduğunu bilmekte fayda vardır kendimden yola çıkarak hep unutmak hep başarmak geçmişin üzerine bir çizgi çekmek isterdim ve bunu Başaramayacağımı düşünüp korkularla yaşardım.

ama şimdi böyle değil anladım ki hiç bir şey hiç kimse vazgeçilmez değildir zaman her şeyi eğiştirmekte zaman her şeyi İnsanı Unutmak tadır Tabii ki %100 bir sonuç almak zor tabii ki ben oranı vermek gerekirse %98 bir başarı içindeyim
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Cevapla


Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş