Konu Bilgileri
Konu: Zor bulduğunuz aşkınızı kaybetmemek icin ailenizi karşınıza alırmısınız ? ? Yazar: Yaren
Okunma: 3524 Yorum: 8
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yaren 05-24-2018, 2:37   
Evvet arkadaslar tekrar birr soruyla burdayim Smile zor buldugunuz aşkınızı kaybetmemek icin ailenizi karşınıza alırmısınız ? YokSaa ailem her seyden önemli diyenlerdenmisiniz hadiii bakalim Smile
Bul
Jiyan 05-24-2018, 2:43   
Aile Her şeyin temeli..

Aşk lisanı insanı alt üst eden bir olgu olsa da..

Zaman kavramı bir çok şeyi insandan alıp götürüyor...

Duyguları, Sağlık, Vs benzeri bir çok şeyi...

Kalıcı olan ise Aile...

Her kez tarafından yalnız bırakıldığın an ilk senin yardımına koşan aile..

Zor bulunan aşk çabuk kaybedilendir..
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Yaren 05-24-2018, 2:48   
Neden tutkunun bagli oldugun bir aşkın da aile olabilecegini yuva olabilecegini düşünmüyorsun . Evet yazdıklarına katiliyorum her kelimesine . Aile nin yeri eskimez eksilmez değişmez . Fakat ben aşk kolay elde edilebilen bsey olmadığını düşünüyorum . Ve hayatim bana bahsedilmisse askim ugruna zorluklara göğüs germeyi bilme taraftariyim . Ki aile denen şey sen mutluysan mutlu kalabilendir .
Bul
Jiyan 05-24-2018, 2:56   
Cevap..

Çok seversin Az sevilirsin..

Çok istersin.. Aldatilirsin..

Aile ask arasinda büyük bir fark vardır..

Sevdigin kisiden sıkılabilir ayrıla bilirsin..

Ama kardes cocuk vs bunlardan vazgecmek cok zor..
Susmaktan yoruldum..

Yaren 05-24-2018, 3:01   
Ama jiyan ben demedimki ailenizi silermisiniz ? Karşınıza alırmısınız dı sorum sakinnn Smile)) Kelimelerine her harfine kadar katılıyorum aile tartisilmaz aile degisilmez yeri doldurulmaz fakat ben hayattaki önemli kararlar icin kendi dogrularinin arkasinda dik durabilmek pismanlik yasamamak icin karşı alinabilecegini söylüyorum . Yaşamadan kimse bilemez aldanip aldatilinacaksa bile kişi deneyerek öğrenmeli . Aile zaten cok baska brsey karari yanlış da olsa dogru da olsa arkasinda acilan tek kapi ailedendir . Bu net birşey .
Bul
Jiyan 05-24-2018, 3:04   
Ailenizi karşınıza alırmısınız sorusu moğlak neden mi ?

Cevap : aile ile bir çok konuda fikirlerinizi ter düşer..

Aile ile renkleriniz sevdikleriniz farklıdır..

Bu kızla evlenme

Sana göre biri degildir..Klasik sözcükler..

Yine biz mantıklı düsünenler duygusal davranlar bildigimiz ile yola devam ederiz..

Ne yaparsak yapalım aile yine bize kucak acıyor..

Sonuc : karsımıza aldığımız biri olmamis oluyor..
Susmaktan yoruldum..

Yaren 05-24-2018, 3:09   
Smilebayanlar icin ben böyle istiyorum böyle olacak diyebilecegi ortam olmuyor biraz dik durabilmek icin karşı karşıya gelme durumları oluyor . Ama tabiki zamanla alinan karar negatif veya pozitiif ne olursa olsun aile yaninda oluyor . Benim konudaki vurgum kararlarin arkasinda durup kendi doğrularınizla mi ilerlersiniz yoksa ailem istemedi olay kapandimiydi . Hemen hemen fikirler ayni bakalim diger arkadaslar nasil yorumlayacaklar Smile Hayirli Geceler
Bul
MarveL 05-24-2018, 11:04   
Hayat benim hayatim ve bu hayati bir kere yasiycam olayindan yoLa cikarak ailemi evet karsima alirim beni ilerde anliyacaklarini dusundugum icin bu demek degildirki aileyi satmak silmek dusman olmak sevdigin kisi icin ailenin seni anlamasini saglamaktir bence tabi durum kisiden kisiye degisir herkesin beynu kalbi bir calismaz Smile
Bul
Yaren 05-24-2018, 11:11   
Beynu nu yearimmm Big Grin al aileni karşına kaç bana artik de haydeee Tongue
Bul

Zor bulduğunuz aşkınızı kaybetmemek icin ailenizi karşınıza alırmısınız ? ? Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş