Konu Bilgileri
Konu: Yaz Geliyor Kilolarınızdan Kurtulun Yazar: BeRFiN
Okunma: 794 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BeRFiN 03-06-2017, 12:56   
#1
#1
Yaz Geliyor Kilolarınızdan Kurtulun
 diyet
[Resim: diyet.jpg]Yaz geliyor ben ne yapacağım diyen bayanlara en güzel ve en etkili diyetlerimizle yardımcı oluyoruz. Yazın gelmesiyle birlikte diyetisyenlere başvuran bayan sayısı her geçen yıl biraz daha artmaktadır. Bayanlarımızın fazla kilolarından kurtulmaları için diyet listeleri ve diyet programları yapılır.

Her insan için ayrı ayrı uygulanan diyet programları, kişilerin yapılarına ve kilolarına göre değişmektedir. Diyet listesi hazırlanırken, kişinin dengeli ve düzenli olarak beslenmesine özen gösterilir. Vücudun kaldıramayacağı diyetlerin yapılması sakıncalıdır. Yavaş yavaş zorlaştırılarak yapılan diyet programları daha çok etkisini gösterir. Karın ve kalçalarındaki fazlalıklarından kurtulmak isteyen bayanların diyet listelerinin yanında egzersiz yapmaları da önerilir. Sadece diyet yapmak yaza fit girmeye yardımcı olmayabilir. Yürüyüş bantları, platesler ve fitnes salonlarına gitmek tercih edilir. Ayrıca mekik çekmek, bel kaslarını ve basenleri de inceltir. Diyet listelerini düzenli yapmayan bayanlarda aşırı kilo almak gibi sorunlarla da karşılaşılır. Diyette önemli bir diğer hususta zayıflamak isterken daha da çok kilo almamaya dikkat edilmelidir.

Fazla ekmek tüketilmemelidir. Karbonhidrat ihtiyacımızı vücudumuzu ayakta tutacak kadar almamız gerekir. Fazla protein tüketmeyi yaralı zanneden birçok insanımız aslında vücutlarına zarar verdiklerini bilmezler. Hiçbir şeyin aşırıya kaçılmadan yapılması diyet programlarında öngörülür.Yaza fit girmek ve istenilen kıyafetleri gönül rahatlığı ile giymek için diyetisyenlerin sunduğu diyet listelerini ve diyet programını düzenli bir şekilde uygulamakta yarar vardır.
Cevapla


Yaz Geliyor Kilolarınızdan Kurtulun Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş