Konu Bilgileri
Konu: Topuklu Ayakkabı Çizme Kombine Yazar: cansupekin
Okunma: 602 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cansupekin 10-28-2017, 17:21   
#1
#1
(Son Düzenleme: 12-19-2017, 1:30, Düzenleyen: Jiyan.)
Kış mevsimi yaklaşırken çizmeler vitrinleri süslemeye başladı. Son birkaç sezondur ayakkabı dünyasını etkisi altına almış olan diz üstü çizmeler, bu sonbahar-kış sezonunda da yükselişte. Çorap çizme de denilen bu modelleri son derece feminen bir görünüme ulaştırıyor.

Her ne kadar birçok kişi diz üstü çizmeleri yalnızca uzun bacaklı kadınların giymesi gerektiğini savunsa da aslında doğru kıyafet seçimi yaparak kısa boylu kişiler de giyebilir. Bacak boyunuz yeteri kadar uzun değilse, birkaç kıyafet hilesiyle çizmeyi kendinize yakıştırabilirsiniz. Kısa ve yüksek belli etek ya da şort giyerek diz üstü çizmelerinizle kombinleyebilirsiniz.

Son zamanlarda moda olmasından çok memnun olduğum bir ayakkabı modeli, kalın  modelleri. Özellikle 70’li ve 90’lı yıllarda çok moda olan bu kalın topuklar, modern yorumlarıyla 2017-2018 ayakkabı modası içinde yeniden gündemdeler.

Modern şehir hayatında, ince yüksek topuklu ayakkabılar ile kaldırımlarda yürümek bazen bizi zorluyor. Diğer yandan o kadar ince ve yüksek topuklar üzerinde gün boyu durmak güzelliğimiz uğruna da olsa canımızı acıtabiliyor. Kalın topuklu ayakkabı modelleri aslında şikayetlerimizi bir nebze olsun azaltıyor. Diğer yandan gerek ofis stili gerekse günlük stili tamamlamak için oldukça uygun seçimler. Daha çok yaz az aylarında kullandığımız dolgu topuk ayakkabı modellerinden veya platform ayakkabı modellerinden ötürü kalın topuk topuklara aşinalığımız var. Bu yıl onların arasına platformsuz, sivri burun kalın topuklu ayakkabılar da ekleniyor. Aslında bizim şıklığımızı tamamlamak için kullandığımız klasik ayakkabı modellerimizden biri olan yüksek topuklu stilettoları 2017-2018 ayakkabı modası içinde kalın topuklu stilletto modellerini görmemiz mümkün olacak.
Cevapla


Topuklu Ayakkabı Çizme Kombine Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş