Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecavüzcü ile evlenme
son bir kaç günde türkiyenin gündemine oturdu
Yasa onaylanırsa tecavüzcü evlenirse ceza almayacak korkunç bir yasa bu böyle bir yasa ola bilir mi nasıl yani 14 yaşındaki kıza tecavüz eden 60 yaşındaki adam o kızla evlenirse serbest mi ? eğer yasa böyleyse korkunç bir durum bir örnek verelim 16 yaşında kıza zorla tecavüz etti 30 yaşında biri ailesi isterse o kızla o adam evlenecek ve adam ceza evinden çıkacak tüylerim ürperdi o o kız reşit olmadı için ailesi o kızı o adamla evlendire bilecek

bir çok soruyu beraberinde getiren meclise sunulan yasa büyük tartışmalara neden oldu
diğer partiler tecavüz yasalaşıyor görüşü ağırlık kazanıyor tepkiler çığ gibi büyüyor
Ara
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
teklifi inceledim gerçekten teklif igrenç bu yasalaşırsa tecavüz sayısında büyük artış olur nasılsa evlenme olayı var düşünün bir feodal aileyi kızı 14 yaşında 40 yaşında adam tarafından tecavüz ediliyor aile onayı odumu o kız istemese bile tecavüzcüsü ile evlendirilçek

Zaten 13 yaşında biri evlene bilir açıklaması yapıldı igrençlik düşünün çocuk yaşında tacevüz edilcek kız çocugu üzerine o adama hediye
evlen onla

bazen anlamakta güçlük çekiyorum niyetleri yapılanları böyle bir yasa gerçekten utanç verici olur çocuk tecavüzlerin önüne geçmek zor olur
çıkması gereken yasa aslında 18 yaş altı tecavüz suçu işleyenler ömür boyu hapis almalı

14 yaşında bir kiz ile 50 yaşında bir adamın gönül bağı ola bilir mi ?
Ben Gönlümü de Bedenimi de Ona Kelepçeledim..

Hemde Muhebet Le..
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
Tek Dusundukleri Yapilan Bu Ayip i Ortmek Gibi Birsey Sanirim Maksat Tecavuzden Devletin Adi Kirlenmesin . Sanmiyorum O Dusuncesiz Beyinsiz Insanlarin O kirletilen kizin hayatini Dusunduklerini . Tek Dusundukleri Temiz gorunmek Dunya Genelinde . Ki Insanlarin Hayatini Karartmaya Ne haklari var. 14 Yasinda da olsa 18 yasinda olsada Degismez Bu ... Bu Teklifi sunanlarin Basina Gelmeden Anlayamazlarda Umursamazlarda .
giphy.gif
Oznesi oLmayan YukLemin NedirGeN HaLiyim ..!!
Ara
Cevapla }
Teşekkür Edenler:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi