Konu Bilgileri
Konu: Seni Unutmak İstiyorum... Yazar: MarveL
Okunma: 3362 Yorum: 1
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MarveL 09-29-2017, 14:18   
Her gecen gun biraz daha aciyor canim her gecen gun biraz daha kan kaybediyor hayallerim.. su alan gemi misali her gecen gun yavas yavas batiyorum.. uyu acini unutursun diyorlar simdi uyumak istiyorumm.. uyumak ve acimi sonsuza dek unutmak istiyorum artik bir gun gelicek diye beklemek istemiyorum... sana siirler yazmak istemiorum sana sarkilar soylemek istemiyorum herkese seni anlatmak seni istemiyorum...bana yasattiklarini unutmak istiyorum ama sen unutma sen... sen hic unutma.. 

Onu hic umursamadim deger vermedim salak asik oldu bana de.. soylediklerini hic dinlemedim daha cok sevdi de.. günlerce mesaj atti hic cevap vermedim de..üzdum onu cok uzdum de onun bir kadin oldugunu unuttup gururunu defalarca ayaklar altina almasina izin verdim de kopek gibi yalvarmasini izledim de.. o uzuldukce ben sevindim o agladikca ben guldum de.. kendim guldum etrafimdakileride guldurdum de.. gordugum yerde yuzune bakmadim kendinden igrendi de hep asagiladim kendini ezdi de.. yalanlar soyledim hepsine inandi de.. onu sevdigimi soyledim en cokta buna inandi de.. cok hosuma gitti bu salak halleri de.. hadi utanma afferinler ver kendine kirmizi kurdaleler tak.. artik unutmak istiyorum seni tamamen bir seyi degil bir cok seyi unutmak istiyorum... bir ruyam vardi yarim kalan unutmak istiyorum.. bir sarkim vardi seni dusundugum unutmak istiyorum.. bir yalanci vardi en son ne demisti unutmak istiyorum.. seni tamamen unutmak istiyorum... ihanetlerini yalanlarini bana yasattiklarini unutmak istiyorum... uykularimi bozuyorsun sabah kahvaltilarimi unutturuyorsun istahimi kaciriyorsun sen resmen zarar ziyansin bana unutmak istiyorum seni... heryerde sen varsin her yuzde sen dilimin ucunda senin adin basimda sen kalbimde sen icim disim sen kader misin ecel misin nesin sen... unutmak istiyorum seni canimi yakiyorsun icimi acitiyorsun hayatimi.darmaduman ediyorsun beni benden aliyosun unutmak istiyorum.. cik aklimdan yeter artik girme ruyalarima kabusum olma gecelerimi gunduzum yapma... gozlerimi Kapatiyorum sen aciyorum sen yoruldum artk seni sevmekten yoruldum...dusunmekten her yuzde seni aramaktan her insani sana benzetmekten bunaldim.. unutmak istiyorum gozumun onunde baskalariyla olan konusmalarini bile unutmak istiyorum.. senden nefret bile etmek istemiyorum sadece unutmak istiyorum... bana seni sorsunlar istemiyorumm seni taniyanlari bile hayatimdan cikartmak istiyorum yeter artik unutmak istiyorum... sende uzuleceksin sabahlara kadar kara kara dusunuceksin... kimi zaman palyancoyu oynucaksin disindan gulecek ama icini bir tek sen bileceksin...mevsim gecer canindan yar sandigin bile gun gelir el olur...dostun dusmana dusmanin kalkar dostuna donusur...oyle bir garip dunya olmaz dedigin ne varsa olur.. dusmem dersin dusersin sasmam dersi sasarsin.. en garibide odur ya öldum der durusun ama yasarsin.. BIR GUN DEGIL HERGUN ÖLMEN DILEGIYLE HOSCAKAL...
Bul
Jiyan 02-17-2018, 5:34   
Unutmak isteme çalışma başar Smile unutmak için otopsi yaptırman lazim beynine Smile
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..

Seni Unutmak İstiyorum... Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş