Konu Bilgileri
Konu: Ruh Esinizi Buldugunuzu Anlamaniz Yazar: Yaren
Okunma: 2173 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yaren 05-27-2018, 23:53   
(Son Düzenleme: 05-27-2018, 23:53, Düzenleyen: Yaren.)
Ilk olarak sunu soyleyebilirimki hayatinizda Yanlış giden bir şeyler olduğunda ondan saklayamazsınızz..Dünyanın geri kalanına iyi görünebilirsiniz. Ancak ruh eşiniz tavrınızdaki en ufak bir değişimi bile anında anlayabilir. Mesajlarına verdiğiniz değişik cevaplar gibi başkalarına görünür olmayan küçücük bir şeyi bile kolayca yakalayabilirler. Hayatınızda olan hiçbir şey ona söylemeden önce gerçek olmaz .. Terfi aldığınızda, üniversiteyi kazandığınızda ya da harika bir espiri duyduğunuzda bunları ruh eşinize anlatmadığınız sürece anlamlı gelmez. Bir şey ancak birlikte güldüğünüzde ağladığınızda ya da sinirlendiğinizde gerçek olur. Onun yanındayken görünüşünüz umurunuzda olmaz
.Sizi en iyi halinizle de gördü, akşamda kalmayken, gripken, ya da kanepede uzanmışken de... Ama bu sizin umurunuzda değil. Tamamen kendiniz olmanın verdiği rahatlık, yanınızda ruh eşinizin olmasının getirisidir.Daima yanınızdadır.. Eğer biri sizinle uğraşıyorsa, ikinizle de uğraşıyor demektir. Kural budur. Bu kişinin otomatikman yanınızda olmadığı bir durum söz konusu değildir. Haklı olmanıza gerek yok. O, sizin takım arkadaşınız ve ne olursa olsun arkanızı kollaması gerekiyor..Ama haksız olduğunuzda da uyarır .. Ruh eşiniz arkanızı kollamayı bitirdiğinde eğer kiii gerekliyse uyarısını da yapar. Dünyanın geri kalanının önünde birlik olmak ile özelde birbirinize hiç sesinizi çıkarmamak arasında keskin bir denge vardır. Sizi sever sizi iyi tanır ve birbirinize güvenirsiniz. Dolayısıyla yanlış yere saptığınızda yanlis bir düşüncede oldugunuzda ruh eşiniz bunu gözleriniz önüne serer. Siz de bunu sevgi ile yaptığını bilirsiniz. Onun fikirlerine saygi duyarsınız. Birbirinizi anlarsınız ..
Bul
MarveL 05-28-2018, 1:13   
Ben ruh esi kavramina pek inanmiyorum cunku herkesin karakterlero farkli ruh esi dedigimiz kisi bizim dusuncelerimize saygi duyan anlayis gosteren empati yaparak konusabilen insandie bence belkide bulamadigimdan bilmiyorumdur Big Grin
Bul
Yaren 05-28-2018, 1:24   
Hahahha sen ruh öküzlerinle ilgilenmekten eşlerine adim atamadin bebegim cok normal inanmaman
Bul
MarveL 05-28-2018, 1:51   
Bak ruh okuzu die konu acsan ohoo doktora yaptim shshs
Bul

Ruh Esinizi Buldugunuzu Anlamaniz Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş