Konu Bilgileri
Konu: pasa ile ilgi önemli bilgi Yazar: Jiyan
Okunma: 354 Yorum: 9
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 06-14-2018, 3:05   
(Son Düzenleme: 06-16-2018, 2:28, Düzenleyen: Jiyan.)
Sevgili sohbet kullanıcıları 

Madem o kişi paşa  rehberden ismi silip numara gözükür şekilde resmi paylaşırmısın miskin Big Grin

Pasaa diye whatsap görüntüleri servis edilmiş  bunlara itibar etmeyiniz..  klasik çakma logdur. 
örnek vermek gerekirsek bazı şerefsizler 2 adet noyun birini kendi rehberine pasa diye kayit edip  
ardından pasaymış gibi yazmıştır bu loglarda ilginç olan pasanın numarası görünmüyordur..

Bu tür şeylere itibar etmeyiniz yine aynı şekilde bir çok kişi için bu tür oyunlar oynana bilinir 
yönetem çok basit..

1 başka noyu pasa diye kayit edip ardından o numaraya whatsapta yazıp pasaymış gibi servis edilmiştir..
madem o kişi paşa ? neden numarası görünmüyor ? isim olarak kayit etmeyip olduğu gibi yayınlasın mesajları Smile

YAPTIĞI SAHTE LOG
qO1hRf.png

kaç gündür diyoruz rehberden silip numara görünür şekilde paylaş diyoruz Smile ama nedense yapmıyor bunu
kendisi sahte whatsap yapmış paylaşıyor bizde aynı şekilde yaptık

ayni şekilde sahte loğ yapabiliyoruz bakınız altaki resim orjinal demiyoruz çünkü orjinal değil yukardaki gibi
gerçekten orjinal olmuş olsa rehbere isim diye kayıt yapmaz ve numarayı açık şekilde yayınlar.

işin garip tarafı bayan nicki ile üye oluyor burya kişi ama paşaya gay diyor Smile tutarsızlığa bakarmısınız. madem paşa gay ise sana nie yalvarsın bayansın Smile

g6A8d3.png
Ben Gönlümü de Bedenimi de Ona Kelepçeledim..

Hemde Müebbet Le..
Jiyan 06-15-2018, 0:24   
Ole sana ait olan iki no ile whatsap kurup sonra diger numaranı istedin isimle kayit edip iftira atmicaksin miskincim kanit böle olur log böyle olur rehbere kayit etmesin acik bir  sekilde yayinlarsin numaranin ortadaki 2 rakamini silersin 

Ki senin oldunu nasil anladim pasa bana iki nonu verince dedim bu nolar bana whatsapta yazmisti ki defalarca siteni benim siteme linklemek istedin hayir dedim..

Çünkü sen adam olmazsın bectery diye baska nickle geldinde anlamadikmi  saniyorsun dangalak senin oldunu basindan beri biliyorduk.. iki nonu yazalim  birinin sonu 44  diger nonun sonu  4812 

mozdXV.png

Hemde Müebbet Le..
HeLLSinG 06-16-2018, 0:12   
(Son Düzenleme: 06-16-2018, 0:12, Düzenleyen: HeLLSinG.)
rehbere kaydetmeye gerek yok Can Yaz*** dıye program var Sahte Wp Mesajı ws Yapabılırsın onun ustunden karsıdan gelmıs gıbı Big Grin
5DO0Dq.gif
Ara
Jiyan 06-16-2018, 1:42   
(Son Düzenleme: 06-16-2018, 1:46, Düzenleyen: Jiyan.)
ulan sen kimi kandiriyorsun benim numaram diye başka kişiyi kayıt ediyorsun madem senin numaran o numara ile beni açık ara Smile
bayansın ya hani ? ki senin miskin olduğun kesin ip adresin telefon modelin sisteme kayitli beyinsiz rehberdeki birini benim numaram diye kayıt ediyor salak herif
sence biz bunları yermiyiz

çelişkiler alta sıralanmış türkcell no paylaşıyor benim numaram diye buraya sohbete awea interneti ile giriyor Smile
unutuğun önemli bir şey var turkcell awea vodafone ipleri aynı degildir.

rehberden pasayı silip öyle yayınlasana ekran görüntüsü

soru

1. madem loglar orjinal ise pasaa yazdıysa sana ozaman rehberden pasayı silip öyle cekip atsana ekranı ? defalarca bunu yap dedim yapamadın..
2. madem bayansın pasa gay ise sana neden yazsın ? gay birisi bayana öle şeyler yazar mı ? gayım erkekğim ol der mi ?
3. yalanın kantı vereyim burya awea ip ile giriyorsun yayınladığın numara turkcell türkcell ipi 46.104 ile başlamaz sahtekar.

Hemde Müebbet Le..
Jiyan 06-16-2018, 2:04   
Gercek log bumu demek lazım ?

al yaptığın sahte loğun aynısını yaptım ne oldu :Smile göt oldunmu miskin hala utanmadan ötüyormusun şerefsiz karı kılıklı pezevenk 
birde hala bayanmış gibi yazıyor namusuz senin sağa sola atığın resim doğru ise ozaman buda dogrudur dimi Smile

1. madem yayınlıyorsun gerçeği yayınla şerefsiz herif öle kolaymı insanlara iftira atacaksın gariban pasaa kardeşimize iftira atiyorsun 
2. madem o senin paylaştığın ekrandaki kisi paşaysa rehberden sil ve numarası görnür şekilde paylaş  yemiyormu şerefsiz.

g6A8d3.png

Hemde Müebbet Le..
Jiyan 06-16-2018, 2:31   
hala orjinal resmi paylaşamıyor..

Tekrar söylüyorum aynı resmi en üste ben paylaştım senin sahte loğunu ben adaletli biriyimdir..

Madem o kişi pasaa ise en üsteki whatsap konuşmasında yapacağın basit rehberden pasaa ozLem sil numara görünür şekilde paylaş
diyelim doğrudur senden özür dileriz hata Smile hadi bekliyoruz yorum boşa yazma resmin orjinalini paylaş ben burdan pasaa adına kendi adima özür dilicem
hata dicem doğru sölüyorsun.

Hemde Müebbet Le..
Sudeeee 06-16-2018, 2:31   
Sizin yaptığınız sahte logla passa nin konuşmasının arası da dağlar kadar fark var iyi bakın birinin sol tarafında vatsap ve androirc işaretleri felan var
Sahte olansa bomboş Big Grin
Akıl var mantık var
O isaretlerin sahtesini nasıl yapacak adam madem örnek veriyorsunuz sizde yapın sahtelerini Wink
Jiyan 06-16-2018, 2:33   
ulan kas kafalı androidirc her telefonda olmak zorundamı geri zekalı ? sen miskinsin işte miskin androidirc kulanıyor bectery diye bizim orya girdin verdiğin numaralar miskinin numarası şerefsiz Smile madem sen bayansın orjinal şekilde paylaşsana bekliyoruz..

Boşa yorum yazma.. O KİŞİ PAŞA İSE REHBERDEN SİL PASAA OZLEMİ DİREK NUMARA GÖRÜNÜR ŞEKİLDE PAYLAŞ.

Hemde Müebbet Le..
Jiyan 06-16-2018, 2:39   
evet sonuç boş orjinali paylaşamıyor..

Karektersiz adam bu karısına çocuğuna sahip çıkmayan bu şerefsiz miskinin her zamanki halleri kendini doktor diye milete tanıtan bir şerefsiz
önce beline takcak bir kemer al şerefsiz milete hava atıyorsun yanıma geldiğinde kemerin yırtık ve üzerinde eski bir kıyafet vardı acıdım yemek parasını
bile ben verdim..

orjinal resim nerde ? madem o kişi pasaa sil rehberden o whatsap konuşmasını numarası görünür şekilde yayınla benim senin numaranı yayınladım gibi kavatSmile

Hemde Müebbet Le..
Jiyan 06-16-2018, 2:55   
Sayısız üyelik yaptı sadece foruma salak salak yazıyor anlamsız gereksiz

açık net diyorum pasaa ozlem rehberinden sil ve numara görünür şekilde whatsap konuşmasını çek yola gerçek ise ben kendim pasaa ya küfür ederim kovarımda sitemizden
ve özürde dilerim senden diyorum miskin ama bu herif hala bayan isimleri ile üye olup ekran çekip yolayamıyor neden ?

çünkü rehberden pasaa ismini silerse numaranın ona ait olduğu çıkıyor ortaya Smile

basit bir yöntem kullanmış 2 numarası var 1 numarasını rehbere pasa ozLem diye ekleyip diğeriylede yazışmış orjinal olmuş olsa neden
ismi silip o şekilde yayınlamıyor benim yayınladım gibi numara açık bir şekilde yukarda yayınladım.

Hemde Müebbet Le..

pasa ile ilgi önemli bilgi Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş