Konu Bilgileri
Konu: ozlemfm Yazar: BLueSman
Okunma: 2617 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BLueSman 03-04-2017, 21:26   
Şimdi Coqu insanın merak etdigi sorulardan 1 tanesi Nasıl dj olabiliriz sartlari nelerdir diye forum sayfamıza bu konuyla alakali sorular yönelmektedir bende www.ozlemsohbet.com sayfasının ozlemfm radyo sorumlusu olarak sizleri aydinlatmaya calıscam insallah bir faydamiz olur siz degerli ozlemfm dinleyicilerine ve dj likle alakali soru soran kardeslerimiz icin 

ÖncelikLe dj olmaniz icin en büyük yeteneklerden 1tanesi cesaretli olmaniz.. Net ifadeler kullanmakdir yani sizleri dinleyen insanlar sizin sölediginiz cümleri anlamasi lazim 

Bizler sanal ortamda oldugumuz icin bizim bu sayfada camerali sohbet ortamı olmadıgin  icin bu yüzden bir dj De aranan özelliklerden 1 taneside güzel bir sese sahip olmaniz gerekiyor yani sizleri dinleyen kitlerin sizin sesinizden etkilenmesi ve dinlerken sizde olan esrarenqiz sesinizle insanlari radyoda tutmaniz ve onlarin sizi  dinlemesine sebep olursunuz 

ayrıca her dj yin kendine has programi vardir siz önce insanlara hanqi prgda sarkı calacaqinizi cok iyi bilmeniz gerekior yani bir insan ya karısık sarkılara yer vercek yada pop arabesk yada türk halki müziqi calmasi gerekior hepsini calmaya kalkarsaniz sayet bu insanlarda biraz sıkma vede sizi dinlerken sıkıldıgını gösterir ve bu yüzden napmak gerekior yapıcaqiniz prg ve calıcaqınız sarkılari iyi bilmeniz gerekior

yani bunlari bir araya getirmek istersek sayet ses sunum yapıcaqiniz prg cok önemli arkadaslar 
 gerisi artık sizlerdeSmile
Jiyan 03-04-2017, 21:52   
sevgili dj sorumlusu çok güzel bir açıklama yapmışsınız elinize sağlık
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
BLueSman 03-05-2017, 0:28   
Jiyan tsk ederim yorumlarinizdan dolayi
Jiyan 03-05-2017, 0:34   
Jiyan kiminda bey demeniz iyi olurdu Smile bu arada yayınız çok güzel beğeni ile dinliyorum sizi yayınınıza katılmak güzel sohbet odasında insanlarin yorum yapması başka bir duygu Smile sohbeti bu yuzden seviyorum sohbet chat odasıda harika gidior
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..

ozlemfm Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş