Konu Bilgileri
Konu: Mustafa Destici açıklaması Yazar: Jiyan
Okunma: 529 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 12-23-2018, 19:44   
#1
#1
Bir siyasi parti lideri fetva vermeye başlamış madem fetva vereceksin sayın desteci neden siyasi parti lideri oldunuz ki ? bir camide hoca ola bilirdiniz

Hdp'yi hedef alıp işte pkk uzantısı vs ne yani hdp oy veren 6 milyon insanın hepsi terörist mi oluyor ? neden insanların iradesini yok sayıyorsunuz
millet seçimini yapmış aday gösterilmiş hak kazanmış sen halkın iradesine önce saygı göstermeyi öğrenmelisin sayın desteci pkk birlikte kınayalım madem terör örgütü ile bağı var veya siyasi uzantısı o halde mecliste ne işi var ? nasıl Hdp'li bakan oluyor ?

Türkiye'de yaşayan bu ülkenin vatandaşı olan milyonlar oyunu ona vermiş bu durum seni neden rahatsız ediyor fetva vermek yerine bu ülkede neden partimiz az oy alıyor % 2 geçmiyor diye düşünmelisiniz.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici

Bu bir kere vallahi de haramdır, billahi de haramdır. Bu harama da hiç kimsenin ortak olmaması gerekiyor. Bunlara verilen Hazine yardımı nasıl ki belediyelerden PKK'ya aktarılmışsa devletin Hazinesi'nin de bir kısmı PKK'ya aktarılmaktadır. Onun için, burada olan herkesin öncelikle bu gerçeğe göre hareket etmesi ve PKK'yı lanetlemesi, ondan sonra rakamlarla ilgili burada ifadede bulunması gerekir. PKK'yı lanetlemeyen hiç kimsenin başka bir rakamı diline dolaması asla ve kat'â kabul edilebilir değildir ve samimi de değildir. PKK 'nın siyasi uzantılarına para vermek haramdır.
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Cevapla


Mustafa Destici açıklaması Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş