Konu Bilgileri
Konu: minecraft oyunları Yazar: ajansltd
Okunma: 2602 Yorum: 1
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ajansltd 02-12-2017, 22:24   
(Son Düzenleme: 03-04-2017, 4:50, Düzenleyen: Jiyan.)
Oyun oynamayı seven herkesin bildiği ve oynamaktan zevk aldığı tek bir oyun vardır. Bu oyun bugüne kadar oynayan herkesin ilgisi çekmeyi başarmış ve oyundaki karakterin yaşadığı olaylar ile büyüleyici bir hal almıştır. Eminim ki oyunu tahmin etmişsinizdir ama bilemeyenler için belirtmek gerekirse oyunun adı minecraft. Minecraft kendi içerisinde çok farklı bir dünyadır. Bu sözü söylerken mecaz anlam olarak bahsetmiyorum, gerçekten farklı ama bir o kadar benzer bir dünyadır. Minecraft oyununda bulunan karakterimiz hayata yenik düşmemek için ağaç keser odun toplar topladığı odunlardan çeşitli ahşap ürünler üretir. Bunlar genellikle kapı veya masa tarzı ürünler diyebiliriz. Asıl amacı hayatta kalmak olan karakterimiz aynı zamanda acıktığı için yiyecek şeylerde bulması gerekir.

Bahsettiğimiz minecraft oyununu sizde ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız sitesini ziyaret edebilir ve oyunlarr.com üzerinden tamamen ücretsiz olarak bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu oynarken çok zevk alacaksınız ve sürekli oynamak isteyeceksiniz. Daha sonra oyunu bulmakta zorlanmamak adına oyunu oynarken favorilere ekle butonuna basmayı unutmayın.
Jiyan 02-17-2018, 5:37   
Oğlumun bikmadan oynadığı bir oyun zeka gelişimi için harika bir oyun umut bu oyunda harika Smile
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..

minecraft oyunları Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş