Konu Bilgileri
Konu: KOSGEB Girişimci Desteğinin 2018 Yılı Şartları Yazar: didemaslan
Okunma: 2131 Yorum: 2
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

didemaslan 03-10-2018, 15:20   
2017 yılı  başlarında kosgeb girişimcilik eğitimlerine katıldım ve katılım belgesi aldım.Bu yıl iş yeri açmak istiyorum.Eşim daha önce fırın işletiyordu 2009 da kriz  sebebi ile iş yerini kapattı ve taksicilik yaptı artık kendimize ait bir iş yeri olsun istiyoruz.2017'de  girişimcilik eğitimlerine katıldık ve 2018 yılında iş yerimiz açtık şimdi çok şükür  herşey yerli yerine oturdu  ve zamanımız var KOSGEB'e  başvuru yapmak istiyoruz.İş yeri için 130.000 tl civarında  harcama yaptık.KOSGEB Girişimci desteğinden nasıl yararlanabiliriz ?
İnternette okuduklarımız ve kosgeb ile yapmış olduğumuz görüşme  neticesinde kosgeb'in fırın için destek sunduğundan eminiz fakat 2018 yılında kosgeb girişimci desteği şartları değişmiş diyorlar .Biz iş yerimizi açalı 4 ay oldu bu iş yeri için kosgeb e nasıl  başvuru yacağız bilgisi olan arkadaşlar var mı ? ve kosgeb'den dahaönce destek alanlar  bu destekten memnun mu ?
Bul
didemaslan 03-16-2018, 18:02   
KOSGEB Girişimci Desteği için internette bir danışmanlık firması bulduk galiba danışmanlık firması ile birlikte çalışacağız fakat fiyat çok pahalı 4500 tl .Çevrenizde güvenilir danışmanlık firması var mı ? Tanımadık insan ile iş yamaktan korkuyoruz bir sürü insan dolandırılmış, kosgeb'den destek alacağız diye dolandırımışlar insanları.
Bul
didemaslan 04-25-2018, 13:29   
(Son Düzenleme: 05-30-2018, 15:05, Düzenleyen: Jiyan.)
KOSGEB Girişimci Desteği başvurularında danışman firmalara gitmeden kendi iş planı projenizi hazırlamak için isplaniornekleri.com adresinden iş planı örneklerine bakarak kendi iş planı dosyanızı hazırlayabilirsiniz.Ben böyle yaptım ve kosgeb'e başvuru yaptım. Böyle bir yer varken iş planı örneklerine bakıp kendi proje dosyamı hazırlamak varken niye gidip danışmana para ödeyeyim delimiyim .Sizede tavsiye derim.
Bul

KOSGEB Girişimci Desteğinin 2018 Yılı Şartları Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş