Konu Bilgileri
Konu: Kaybetmek için Çok sevin.. Yazar: Jiyan
Okunma: 3993 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 11-26-2016, 2:33   
(Son Düzenleme: 11-26-2016, 2:34, Düzenleyen: Jiyan.)
Birini kaybetmek için çok sevin daha çabuk kaybetmenize neden olacaktır öyle çok sevinki sizi birakması terk etmesi an meselesi size arkasını dönmesi nekadar çok değer verirseniz ne kadar çok severseniz o kadar çabuk terk edilirsiniz..

O kadar çok sevin ki Onsuz bir hayat olmayacağını içinizde hissedin Uyuduğunuzda rüyanızda görün uyanık olduğunuzda Onu düşümeden edemeyin. Aldığınız nefes o olsun ve hatta yediğiniz yemek ve hatta içtiğiniz su o olsun onun için canınızı bile düşünmeden feda edebileceğinizi hissedin Farkındaysanız hissettirin demiyorum hissedin diyorum Çünkü hissetmeniz yeterli siz hissettiğiniz an karşı tarafa da otomatik olarak hissettirmiş olursunuz Bir insanı herşeyinizmiş gibi sevmek pek alışılagelmiş değil değil mi? Bir anormallik olmalı bunda..

Böyle bir sevgiyi kim istemez ? Sizi böyle seven biri olduğunu düşünseniz ne yaparsınız ? Farz edelim ki böyle sevgiler var ki var hakkikaten daha baştan kaybetmişsiniz demektir Çünkü ya sömürülür tüketilirsiniz o muhteşem akıl almaz sevginizden geriye hiç bir şey kalmaz Sonuna kadar tüketilir biter ve o sevgi bitince de verecek hiç bir şeyiniz kalmadığı içi karşı taraf gider Ya da daha baştan böyle bir sevgi karşı tarafı korkutur O yine kaçar Her iki halde de kaybeden siz olursunuz...

O hiç birşey yapmamıştır ki verdiğinizi almıştır sadece Ama sürekli vermek tüketir Bunu herkes bilir siz de tükenir yok olursunuz Ona ihtiyaç hissedersiniz bazenama o en çok ihtiyacınız olduğu zamanda Ondan size vereceği en fazla bir saati talep ederken sadece başınızı koyabileceğinizağlayabileceğiniz bir omuz isterken acımasızca ezildiğinizi ve reddedildiğinizi görürüsünüz Çünkü o ne yaparsa yapsın ne derse desin sizin kabulunuzdür Sizin her zaman koşulsuz kayıtsız ve şartsız orada Onu beklediğinizi bilir.O sadece enerjiye ihtiyacı olduğunda ve dışarıdan beslenilme gereksinimi olduğunda yanınızdadır Hayır demesini bilmediğinizi düşünür...

Artık Ona verebilecek hiç bir şeyiniz kalmayana dek bu oyun sürer gider içinizde son kalan en güzel şeyleri son kırıntısına kadar hoyratça tükettirirsiniz severekisteyerekiçtenlikle Sonra bir de bakarsınız ki rezervler sıfırlanmış ve artık hiçkimseye verebilecek hiçbirşeyiniz kalmamış O da almış başını gitmiş...
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Jiyan 11-26-2016, 2:38   
işte böyle bir romanın daha son sayfasına geldiniz artık bu roman sadece beyinizde soru işaretleri ile devam edecek ve biraz daha olgun olcaksınız daha çok dikkat edeceksiniz tabi sevmekten hiç bir zaman vazgeçmiceksiniz

kaybetceginizi bildiginiz halde bu savaşa kaldıgı yerden devam edeceksiniz..
Bazılari teslim olur yenilgiyi kabulenir ve sevgi biter..
Bazıları nefes aldığı sürece tek başınada olsa bu sevgiyi sürdürür.
Susmaktan yoruldum..

Jiyan 11-26-2016, 2:46   
Az severseniz daha çok değer görürsünüz ve az sevdiginiz için kiymetiniz hep bilinir garip bir durum değil mi ?
içinizden nasıl böyle olur diyorsunuz çok sevdiniz mi kaybediyorsunuz az sevdiginiz an daha çok değer görüyorsunuz..

Kendimden biliyorum bunları çok sevdim hep kaybettim her geçen zaman sevgim artıkça kaybetmelerim çogaldı sancılı bir süreç hep farkında oluyorum bunun ama sevmekten kendimi bir an olsun alı koymadım kontrolumu kaybetim zamanlar azaltmak lazım bu sevgiyi yoksa sürekli kaybetme duygusunu yitirmicem..
Susmaktan yoruldum..

qaNqSteR 03-11-2017, 0:12   
GuzeL yaZi TebrikLeR...
Exclamation BEN YUREGİMDEN BAŞKA ' SİLAH TASIMAM  Exclamation
Bul

Kaybetmek için Çok sevin.. Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş