Konu Bilgileri
Konu: Karaburun sahil harika Yazar: Jiyan
Okunma: 3504 Yorum: 7
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 07-22-2018, 2:41   
Suan karaburunda plajda uzanip semaver cayi iciyoruz 
Ortam cok guzel mangal keyfi bitti.
Ilginc bir durum oldu :Smile
Viski iciolardi ben icmedim namaz kildim onlar gunah ben sevap kazandim. Guzel bir duygu insan nefsini dizginlemesi.

Zaman insani cok degistiriyor gecmise bakip ne sacma sapan islerle ugrasmisim diyorum kendime hey gidi gunler hey.
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Jiyan 07-22-2018, 5:38   
Manzara  harika saat sabah 5.30 uyordum uyandim yuzenler var bu saate ust kisim dolu plaj kismi bos bulundum arka tarafta 100lerce  cadir arabalar dolu adim atacak yer yok.

[Resim: Z3OAya.jpg]
Susmaktan yoruldum..

Jiyan 07-22-2018, 6:06   
(Son Düzenleme: 07-22-2018, 6:18, Düzenleyen: Jiyan.)
Su  guzeliye bak kirmizi gunes harika canli cok guzel duruyor
Resim cekerken ortasi beyaz cikiyor anlamadim neden normal bakinca kizil renk harika goruntusu var ve simdi yuksrliyor sariya donuyor cok tatli

[Resim: 1EG2XA.jpg]
Susmaktan yoruldum..

Jiyan 07-22-2018, 14:26   
Guzel bir geceydi ve mutlu sosyal aktiviteler yapmak guzel son 1 ay icinde 6 ci denize gidisim demeki ondan hasta oldum Smile ama harikaydi cok eglendim superdi hersey halay cektik sarki soyledik mangal yaktik sabahin 4 uyudum ve 1 saat sonra uyandim gunesin dogusunu hic boyle gormemistim. Istanbul yaniyor resmen asiri sicak.
Susmaktan yoruldum..

Know 07-22-2018, 23:33   
Forumuda varmıs la buranın Smile
Jiyan 07-23-2018, 6:03   
Evet var takilos burda ole Smile resimler nasil sahene dimi
Susmaktan yoruldum..

Jiyan 07-23-2018, 19:22   
Komik olaylar.

1. Tarihte ilk denize girip yuzen kisi ve sortu hic islanmadi Adi FuRKaN rezalet..
Su yatagi üzerinde sürekli denizdeydi ulan insan bir soyun icine girer yok sürekli yatagin üzerinde dolasti Smile

2. ci komik olay CaMBaZ DGM 300 metre acıldılar sahilde cankurtaran geri donun diyorlar cankurtaran bilmiyor ki
bu iki sahtekar 5 litrelik su bidonlarini az havasini indirip kapagini kapatip üzerine binip ondan destek alarak acildiklarini.
uyaniklar donerken kiyiya yaklasiyorlar bidonlari kayaliklarin orda atiyorlar iste biz bukadar uzakta yuzduk..

3. Cengiz Masallahi vardi kumdami yüzdü sudami yüzdü beli degil

4. DGM CaMBaZ 101 ve batakta iddalı oynamaları giderken furkanla anlastik ilk 3 el yenilecegiz
bunlar yendiklerini sansinlar o esnada dgm diyor cipsi getirin cay getirin donatin masayi mesabi nasilsa jiyanlar odicek
tabi 5 elden sonra sürekli bitiyorum ve 400 vuruyorum 9 elde teslim oldular hesap onlarda kladi.

5. batak oynuyoruz idda yemek hesap yine cambaz ve dgm de tabi bu defa furkan yoktu oyunda herkez kendine oynuyordu

6. Denizde bir insan hic gezmezmi furkan sürekli uyudu yemek yedi uyudu denizin ortasinda yüzüyoruz adam su yatagi üzerinde uyor yok bole bisi
gelirken arabada uyudu haha Smile

7. Viski icerlerse furkan bir bardak doldurdu az icti sonra doktu dedi cambaz dokmus tabi ben icmiyorum onlar icti hepsi perte cikti Smile
cengiz ordaki tuvaletciyi kandirmis kafaya almis herseyi beles aliyrodu Smile
Susmaktan yoruldum..

Şebnem 07-26-2018, 1:31   
Manzara çok güzelmiş biz arkadaşlar ile gidip kamp yaparıx bir kaç gün kaliyoruz çok eğlenceli oluyor
Bul

Karaburun sahil harika Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş