Konu Bilgileri
Konu: İPAD PRO TABLETLER 2017’DE GELİYOR Yazar: HeLLSinG
Okunma: 2076 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HeLLSinG 11-17-2016, 23:25   
#1
#1
[Resim: apple-yeni-tablet.jpg]

Apple’ın yeni ürünleri bir bir ortaya çıkıyor. İlk olarak 7 Eylül tanıtımında ortaya çıkan ve ülkemize gelmesine çok az bir süre kalan iPhone 7 serisi, daha sonra ise Apple’ın yeni akıllı saatleri, son olarak ise Mac bilgisayarların yeni versiyonları hakkında bir çok yeni iddialar gündeme geldi. 
Apple‘ın şimdiler de yeni seri tabletlerinin çıkış yapıp yapmayacağı oldukça merak ediliyor. Apple’ın tablet modelleri iPad için 2017 versiyonunun duyurulup duyurulmayacağı tartışılıyor.
Yeni iPad tabletlerin piyasaya geleceği merak edilirken Apple‘ın bu konuda tanıtım yapmasından daha önceden bir çok iddia ortaya atılmaya başladı. Çünkü ilk olarak ortaya atılmış olan iddialara bakıldığında 2017 yılıversiyonunda tabletlerin ekran boyutları artacağı iddia edildi. Daha önceden 9.7 inç olan ekran boyutu yerine artık Apple’ın ekran boyutunu 10,1 inç olarak getireceği beklenmekte.
Ayrıca kamera konusunda da iPhone 7 modelinde olduğu gibi bir çok geliştirme yapılacağı da beklenen Apple‘ın ayrıca Smart Connector bağlantısı ile dört hoparlöre sahip olacağı da iddia edilmekte.

[Resim: ipad.jpg]

Tüm bunların yanı sıra yeni model tabletlerin en çok merak edilen özelliklerinden biri ise ortaya atılan yeni kulaklık girişleri olarak Apple‘ın iPad modellerinde pek bir değişikliğe gideceği beklenmiyor. Yani kulaklık girişleri iddialara göre şuan için [b]iPad [/b]modellerinde kalamaya devam edecek.

2017’de gelecek!
Şu an için bütün özellikleri tam olarak net olmasa bile eski seri tabletlere göre daha fazla başarılı olması beklenilen iPad 2017 modelleri satışa çıkacak. Tarih için ise hala bir açıklama gelmiş değil.
[Resim: 5DO0Dq.gif]
Bul
Cevapla


İPAD PRO TABLETLER 2017’DE GELİYOR Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş