Konu Bilgileri
Konu: HDP iftar sofrası kurdu imam ezan okumadı Yazar: Jiyan
Okunma: 52 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 06-07-2018, 11:08   
#1
#1
HDP iftar sofrası kurdu imam ezan okumadı.!

Haberin detayı aşağıdadır.

Söz konusu kürtler Hdp olunca imam bile dini değiştire biliyor allaha şirk koşa biliyor buna benzer sayısız haber bulunmakta elbete özelikle oy için HDp dinsiz kafir yahudi ermeni atayist gibi cümlerin kurulması anlaşılır gibi değil  
Bunlar ayetlere hadislere şirk koşuyorlar

Kutsal kitabimiz ve ayetler açık yazmıyor mu bir müslümana kafir demenin günahı emin olmadığın sürece kimseye kafir ermeni yahudi hiristiyan diyemezsin küfre girmiyor mu ? Sen kimsin ? dinimi kitapları ayetleri değiştirmeye kalkıyorsun ? sen nasıl bir müslümansın ? hdp oy veren 6 milyon insanın dini sorgulamak senin ne haddine sen kimsin ki onlara kafir yahudi ermeni vs diye biliyorsun ?  tüm bunları siyaset para oy için yapanlar dinden çıkmıştır.
 
Müslüman Müslümana kafir derse hükmü nedir?

Rasulullah (asm) buyurdular:


"Herhangi bir kimse, din kardeşine "Ey kafir!" derse, bu tekfir sebebiyle ikisinden biri muhakkak küfre döner. Eğer o kimse dediği gibi ise ne ala. Aksi takdirde sözü kendi aleyhine döner." (Müslim, 1/319)

Halkların Demokratik Partisi Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Bağlar ilçesinin 5 Nisan Mahallesi'nde kurulan yeryüzü sofrasında kadınlarla bir araya geldi. İftar sofraları kuruldu ancak imam ezan okumadı.

İMAM EZAN OKUMADI
Açıklama ardından yüzü aşkın kadın kurulan yeryüzü sofrasına geçti. İftar saatinin üzerinden dakikalar geçmesine rağmen ezan okunmazken, kadınlar oruçlarını açtı.

İmamın ezan okumaması dikkat çekerken, daha önce benzer durumların yaşanması üzerine kimi yurttaşların imam hakkında İlçe Müftülüğüne suç duyurunda bulunduğu ancak bir sonuç alamadığı öğrenildi. (MA)

111500.jpg

hdp dinsiz diyenler, hdp hakkında islam, hdp ve islam, hdp kafir mi , hdp ermeni mi, hdp dinsiz mi, hdp atayist mi, hdp ve islam, din ve hdp, dinsiz partisi, islam partisi, siyasete islam, dinsizler kimlerdir, imansızlar kimlerdir
Ben Gönlümü de Bedenimi de Ona Kelepçeledim..

Hemde Müebbet Le..
Cevapla


HDP iftar sofrası kurdu imam ezan okumadı Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş