Konu Bilgileri
Konu: Gülistan Can evinde ölü bulundu HDP ilgisi ? Yazar: Jiyan
Okunma: 571 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 08-07-2020, 3:04   
#1
#1
(Son Düzenleme: 08-07-2020, 3:09, Düzenleyen: Jiyan.)
Ahlaksızlığın bu kadarına pes

Tv haber ekranlarında bir haber geçti HDP işten çıkardığı Gülistan can evinde ölü bulundu ? 

Aslında kadının ölümüne yakınları ve arkadaşları dışında kimsenin üzüleceğini sanmıyorum.! Troller ordusu ve bir avuç HDP düşmanı ve okumayan araştırmayan bazı cahil kesimlerin tartışma konusu oldu. Peki olay neydi nasıl oldu Cinayet olup olmadığı bile beli değil Medya ve troller ordusu Gülistan can'ı HDP öldürmüş gibi servis etmeleri ahlaksızlık değil mi ? Neden böyle bir başlık atıldı ? çünkü insan hayatının bir önemi yok önemli olan bu haberi nasıl servis ederiz Kara nasıl çeviririz Patronun gözüne nasıl gireriz var. Gülistan can sara hastası Yakın bir zaman diliminde  Gülşah diye tanıdığım bir arkadaşım Sara hastası idi ve düşüp Yaşamını yitirmişti. Elbeteki gülistan Can ölüm nedeni araştırılmalı Hdp önünde oturma eylemi yapan (allah etmesin) aillerden biri trafik kazası geçirse Kalp kirizi, Corona, veya başka bir hastalıktan yaşamını yitirse Başlık şu HDP önünde oturma eylemi yapan aYşe ayşe öldü. HDP  olmasaydı trafik kazası geçirmeyecekti, Vürüs kapmazdı. Hastalıktan , Eceliyle ölmeyecekti. HDP yaptı  Buna inan binlerce cahil de olur bu ülkede Yeter ki medya böyle bir başlık atsın. 

Evinde ölü bulunan kadınla ilgili HDP hedef gösterildi
Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde yaşayan Gülistan Can’dan 2 gün boyunca haber alamayan arkadaşları, polise haber verdi. Can’ın yaşadığı eve gelen polisler, Can’ı evin banyosunda yaşamını yitirmiş halde buldu. Sara hastası olan Can’ın iki gün önce duş aldığı sırada şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Kayapınar Belediyesi’ne 22 Ekim 2019’da kayyım atanmadan önce belediyenin Engelsiz Yaşam Evi biriminde çalışan Can’ın, çalışma arkadaşları ile sık sık sorun yaşaması sonucu işten çıkarıldığı belirtildi. Eski belediye başkanının açıklaması bu.

Kayyum tarafından işe geri alınıyor
İşten çıkarıldıktan 3 ay sonra belediyeye atanan kayyum tarafından işe alınan Can, yaklaşık 10 aydır, Kayapınar Belediye’nde temizlik görevlisi olarak çalışıyordu. Can’ın dün akşam saatlerinde yaşadığı evde ölü bulunması üzerine bazı haber ajansları, Can’ın ölümünü “HDP’li belediyenin işten çıkardığı Gülistan Can evinde ölü bulundu şeklinde servis etti.
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Cevapla


Gülistan Can evinde ölü bulundu HDP ilgisi ? Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş