Konu Bilgileri
Konu: deymeyecek biri Yazar: Beyza
Okunma: 84 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beyza 11-15-2018, 1:35   
Ne zaman siktir et diyebildik ki zaten Her defasında kendimize verdiğimiz bu sefer umursamayacağım sözlerini çiğnedik Günler oldu gece açıldı duygusal şarkılar ve gizli gizli ağladık kimi zaman Hep arkasından özlemle baktık acaba durur geriye döner ve beni görüp geri gelir mi diye Hiç biri arkasını dönmedi dönenler bile sadece son bir defa baktı ve çekti gitti Gitti Ve her şey bitti Nerede kaldı tüm o hayaller verilen sözler söylenenler Bitti hepsi geçmişte kaldı Üzerine çizgi çekmenin vakti geldi mi Hayır üzerine çizgi çekmemeli yaşattığı tüm güzellikler için hayatımda olduğu dönemdeki tüm mutluluklarımız için teşekkür etmeli. Gideceğini bile bile neden bu kadar bağlandım ki Hepsi eninde sonunda gitmiyor mu Arkasında nasıl bir enkaz bıraktığına dönüp bakmadan gidenler olsun ardına dönüp son bir veda edenler de var bin bir çeşidi var elvedaların Hepsindeki son ise aynı ardını dönüp gidiyor Son nokta ya da ne demek istersen o oluyor Ben üç nokta demeyi seçiyorum Hayat bir şekilde devam ediyor Gitme ölürüm diyenler bile yaşayacak bir yöntem buluyor Yaşamak için bir yöntem buluyor evet Bir de ona sormalı nasıl yaşadığını kalbindeki boşluğu mu sormalı alışkanlıkların yarattığı boşluğu mu sormalı yoksa enkaza dönen hayatını mı sormalı Önemli mi, hangisini sorarsan sor hepsinin başlangıcı aynı o gitti ve bu kadar işte İnan ki gözyaşlarım düşüyor gözlerimden niye ağladığımı ben bilmiyorum ağlamak geri getirmeyecek ki Neden o zaman bu göz yaşları kalbimdeki boşluk duygusu boğazıma takılan yumru neden Siktir et mi nerede kaldı o bunca sözün arkasından söylesen ne olur

söylenecekler varsa sezen aksu söylesin Vazgeçtim
Ara
Jiyan 11-22-2018, 1:25   
Bende seni Seni S... çok tatlisin Smile
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Beyza 11-30-2018, 0:08   
Rafet El Roman Derya'nın son sözleri ? unuturum elbet

Denize ay vurmuş bana ne?
Gün doğmuş çiçek açmış bana ne?
Benim acım aşkımdan sana ne?
İstemiyorum gelme

Elini başkası tutmuş bana ne?
Gözlerine yabancı dalmış bana ne?
Benim acım aşkımdan sana ne?
İstemiyorum gelme

Unuturum elbet
Geri döneceğimi zannet
Bende bittin artık sen
Hesabını allaha ver

Bilmiyorum sensiz geçen bu
Kaçıncı günüm?
Hep seni sevmiştim ben oysa göremedin
Haklı haksız kim artık şimdi önemli değil
Gece gündüz adını andım duyamadın

Gözlerin kör dilin söylemez oldu
Bu sevgimi hak etmedin
Ara
Jiyan 11-30-2018, 1:19   
Güzel şarkı anlamlı sözler Smile çık bence bu anlamsız modan burada başka orada başka Smile anladın sen anladın..
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..

deymeyecek biri Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş