Konu Bilgileri
Konu: ~ Bir DeLinin GünLüqünden ~ Yazar: aSra`
Okunma: 2012 Yorum: 2
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

aSra` 04-17-2020, 1:16   
Yar diye gönlünüze düsenin yara oLacaqını nerden biliceksiniz..kimiLeri iyilestirmek icin qeLir kimiLeri daha cok yaralar gider.. aslında bunların her ikisinede biz izin veririz..
Unutmayın ki siz istemediqiniz surece karısı taraf sizin icin hic birsey olamamaz.

Bazen sırf seviyoruz diye karsı tarafın sizi incitmesine uzmesine izin veririz .. belkide kendimize yaptıqımız en büyük kötülük buydu bizler farkedemedik..

Unutmayınki kimse sizin qüLüsLerinizden deqerLi deqiL .. Birinin varlıqında qülüslerinizi unutuyorsanız o insanı kalbinize yük etmenin anlamı yok.. Kimseye kendinizden fazla deger vermeyin yokSa Siz deqersizlesirsiniz..
  Heart SeN BeniM YaqmurLarımda YürüyemezSin..ıSLanırSın...  Heart
Bul
aSra` 04-17-2020, 1:53   
(Son Düzenleme: 04-17-2020, 1:54, Düzenleyen: aSra`.)
Degmeyecekl insanlar icin ne cok cümleler sarfetmisiz oysa.. bir kelimenin yeterli olduqu inSanlara deStanLar yazmısız.. Seni gonLunde bir oyuncak olarak goren inSanları kalbimize sıqdıramamısız.. Farkettinmi biz asLında hep kendimizden vermisiz.. bak simdi geride kaLan ne qonLune bir kalp dolusu acıdan baska..
Bul
aSra` 04-22-2020, 0:20   
Sevmeninde ayarı var fazLası bunyeye zarar azizim... Dozunu kacırmamak Lazim..Sevmek bunaltmak sıkmak emirleri doqrultusunda yasatmak deqildir bunlari askla karistirmayin dedimya azizim dozunu kacırdınmı kacırırsın elinde olanı.. sevmek sahip cıkmaktır ve bunu hissettirmektir sıkmadan bunaltmadan huzur vermektir.. acıLarını unutturmaktır.. daha fazla acıtmak deqil.. bir insan sadece mutlu olmak ister aSkla qülümsemek bunun tadını yasatan insanlar varsa asla vazqecmeyin onlardan.. Artik kolay bulunmuyor gonlu sevda kokanı bulmak ...
Bul

~ Bir DeLinin GünLüqünden ~ Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş