Konu Bilgileri
Konu: Bedeli Askerlik ve Jiyan :) Yazar: Jiyan
Okunma: 2431 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 07-19-2018, 12:36   
Evet
Tamam.
Hazırım..
Bekliyorum..

Biliyordum bedeli askerlik tekrar çıkacak defalarca çıktı yararlanmadım şimdi bedeli askerlik 15 bin tl ve 28 gün askerlik çok şanslıyım ki
28 günüde benim için gecersiz olacak çünkü mevcut şartlar benim 28 gün askerlik yapmama engel o zaman ne yapıyoruz veriyoruz 15 bin tl 
ve bedeli askerlik yapıyoruz. 

15 bin tl aslında ciddi bir rakam değil normal şartlarda her bireyin ödeye bileceği bir tutar aylık 1600 tl asgari maş alan bir birey bile bu parayı ödeye bilir
tabi evli değilse kira derdi yoksa bakmaya hükümlü olduğu kişi az ise. 

Toparlarsak : 2018 ve Jiyanin askerlik problemi ortadan kalkıyor.
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Jiyan 07-19-2018, 13:05   
(Son Düzenleme: 07-19-2018, 13:06, Düzenleyen: Jiyan.)
yoo Seni yasaklamicam özgürsün..

Bu Gün tesadüfen Odam da bi bilet buldum tesadüf ya biletin tarihi tam gecen Sene bu gün..
Saat 19:00 da hareket etmisiz Koltuk no 7 ve 8 Ayin 19' ü 2017 ve 07..
Durum malum Kafam dumanli Bedduali dilim takatim kalmadi sanki kac aydir penceresiz evim..
Beni bu hale koydugunla övün dur insan degilsin sen fakat insanlarla yasadigina sevin..
İstemiyorum seni nede senli Hayalleri sirf rüyalarima bile gelme diye uyumuyorum hani..
Susmaktan yoruldum..

Jiyan 10-18-2018, 3:20   
Sonunda askerlik sorunum ortadan kalktı artık asker kaçağı değilim eskiden hep polis cevirdi beni şimdi cevirmiyorlar sinir bozucu bir durumSmile
ee artık askerlik sorunumda bulunmuyor rahat biriyim önümde ciddi planlar var bakalim zaman neyi gösterecek.
Susmaktan yoruldum..

Jiyan 10-18-2018, 3:21   
15 bin tl kısacası gitti ama 12 ay askerlik yapma gibi bir derdim yok sağlık olsun sağlık varsa para gelir sloganım zaten bu hep böyleydi yine böyle olacak
Susmaktan yoruldum..

Bedeli Askerlik ve Jiyan :) Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş