Konu Bilgileri
Konu: Aşk nedir Sence ? Yazar: Jiyan
Okunma: 2662 Yorum: 2
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 03-04-2017, 22:03   
insanlar aşkı önüne gelenle birlikte olmak sanıyor büyük bir hata aslında düşün biriyle birliktesiniz sonra ayrılıyorsunuz yeni biriyle kısa sürede birliktesiniz o nasıl bir mide anlamış değilim insan o kadar çabuk hızlı bir şekilde aşık ola bilir mi aslında olamaz böyle bir durum kişin nasıl bir ruh halinde olduğunu gösterir yani bana göre midesizlik..

Düşünün biriyle birlikte oldunuz her şeyi yaşadınız sevdiğinizi söylediniz vs peki nasıl oluyor hemen bir başkası ile olmak yani insan bir başkasına bakarken dokunurken tiskinmesi gerekmez mi ?

Şu aylık sevgili değiştirenler yok mu gerçekten çok boş gereksiz insanlar aşk sevgi insanın başına gele bilecek 3 şekildir hep söylüyorum 1 çocukluk aşkıdır 2 hatadır seni hak etmemiştir 3 doğru olan kişidir eğer 4 5 devam ediyorsa bu bir hastalıktır bu bir midesizliktir. gerçi ben 2 şansımı kullandım bu konuda şanslıyım ama kendimi hazır hissetmiyorum bir ilişki için

Aylık demişken haftalık değiştirenler var. şimdi bu yazıyı okuyanlar derki ben aylık değişmiyorum 3 ay 4 5 ay suruyor Smile
bunu mu anladınız yani ? süre belirtirken ay anlamında söylemedim bir ilişki uzun sürmeli eğer sürmüyorsa bu aşk sevgi değildir bitiği an ertesi hafta 2 ay sonra biriyle birlikte oluyorsanız bir önceki ilişki gibi olacaktır bu yeni ilişkide.
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..
Jiyan 05-16-2018, 1:12   
Hey gidi günler hey.. gecen sene açılmış bir konu zaman akıp gidiyor..
Susmaktan yoruldum..

Jiyan 05-18-2018, 1:58   
valahi sandığın gibi degil bende seni s...Smile
Susmaktan yoruldum..

Aşk nedir Sence ? Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş