Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Altın Alış Satışları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
#1
Altın maliyeti iyi değer vermeye eğilimliyken, Altınlerin alım satımı hakkında ne düşündünüz. Temel gibi görünse de, başlamadan önce bilmeniz gereken çok şey var. Bir yatırım olarak altın hakkında daha fazla bilgi edinmenizi ve profilinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenmenize yardımcı olması için okumaya devam edin.

Tek bir satış yoluyla altın satın alırken altının gerçek olduğundan emin olmak için sürekli analiz yapın. Ayrıca canlı altın fiyatları gündemini takip edin. Altın kaplama yapılabilecek birkaç mücevher parçası vardır. Gerçek şeyi satın alabileceğinizden emin olmak için altın bir test seti satın alın. Onlar pahalı değildir ve altın aptalları satın almaktan tasarruf etmenize yardımcı olabilirler.

Altın satmadan veya satın almadan hemen önce, bir günlüğüne altın satış fiyatına bakın. Aziz metaller için günlük fiyat dalgalanmalarını göreceksiniz, bu nedenle mevcut gidiş oranının ne olduğunu anlamanız çok önemlidir. Bu, satıcının sizin için tasarlanan tekliflerin içinde pahalı veya makul olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Altın sanayi öğrencisi olun. Bu endüstri oldukça zor, zira altın fiyatı her gün değişiklikler yapan bir şey. Bir gün içinde bir sürü farklılık göstermiş olabilir. Kişisel satış veya satın alma işlemlerinizden en iyi şekilde yararlanmak için nelere bulaştığını anlamak size bağlıdır. Bu yüzden altın fiyatları bugün kaç para sorusunun cevabını sürekli olarak takip etmelisiniz.

Yaşlı, kırılmış değerli mücevherlerinizi göndermeden önce terimlerin ne olduğunu öğrenin. Ne zaman ödeneceğiniz konusunda kesin bir fikriniz olmalı. Altın nakliyenizi garanti etmek de önerilir. Gelecekteki anlaşmazlıklara karşı savaşmak için postayla gönderdiğiniz şeylerin fotoğrafını çekin.

Perakendecilere saygı duyulan küçük perakendecilerin altın paraları almayı önlemeye çalışın. Baktığınız kişilerin aslında şirket hakkında bilgi sahibi olduğundan emin olmak istiyorsanız, daha büyük bir envantere sahip bir alt bayilik aramak sizin yararınadır.

Altıninizi pazarlamak için bir dükkana gidiyorsanız, Much daha iyi Organizasyon Bürosu'nun web sitesindeki dükkana baktığınızdan emin olun. Diğer alışveriş yapanların karşılaştıkları karşılaşma türlerini görebileceksiniz ve iş alıcı problemlere açık olup olmadığını tespit edebileceksiniz.

Saygıdeğer satıcılar olduğunu iddia eden küçük dükkanlardan altın paralar almayı kaçının. Başa çıkabildiğiniz kişilerin iş hakkında gerçekten bilgilendirildiğinden emin olmalısınız, bu nedenle daha büyük bir ürün içeren altın bir bayilik bulmak arzu ettiğiniz şey olacaktır.

Eğer altın ve diğer kıymetli alaşımlar üzerinde çok şey keşfetmek istiyorsanız, bit pazarı ve mülk satışı yapmayı deneyin. Gerçekten iyice kontrol etmek için zaman ayırırsanız ve bazı sabit çekirdek kazmalar yaparken, kendinizin göz ardı ettiği şeyleri alabileceğinizi göreceksiniz.

Altın pazarlığında yakından bilgisi olanlar satın alıyor. Bu, çok sayıda tüccar ile yakınlarda ve ulusal olarak incelemeyi içerir. Paranız için en fazla değeri bulmak için, satın alma boyunca hangi masrafların inceleneceğini sorunuz. Basitçe, bir bayi her ons için daha fazla para ödemeyi teklif ettiği için genellikle cebinizde daha fazla paraya eşit olmaz. Bu ilave nakit servis ücretleri ve komisyon oranlarıyla tüketilebilir.

Birçok kuyumcu perakendecisi altın satın alacak olan ve genelde iyi bir satış fiyatı almak için genellikle en iyi yerlerden biridir. Bununla birlikte, nadir bulunan altın metalinin fonksiyonları ve posta iadesi işlevleri daha iyi biliniyorsa, bu tüccarlar, öğelere alıştıkları sürece sadece fazla para ödemeleri gerekmediğinin farkına varmaya başlıyorlar. Seçimlerden önce birkaç teklif isteyin.

Mağazaya gitmeden önce on-line incelemelere göz atın, güncel altın fiyatları grafiğini takip edin ve nakitinizin herhangi birini nadir bulunan metal altın üzerinde taahhüt edin. Bu, pratik deneyim bulma şansınızı arttırdığı için, aslında bir sürü sorun olmadığından emin olun. Ayrıca BBB ile daha olumlu olması için konuşmalısın.

Altınlara yatırım yapmadan önce hedeflerinizi değerlendirin. Altın yaşama maliyetinden bir eksiltme önermektedir, bununla birlikte değeri gerçekten kararsız olabilir. Kendi pozlamanızın sınırlarını belirlediyseniz ve hedeflerinizin açık olduğunu gerçekten biliyorsanız, daha iyi bir para kazanma şansınız olacaktır.

Hangi geleneklerden geliyorsanız yapın, altın tartışırsanız, erkekler ve kadınlar değerini anlarlar. Altın yatırımıyla ilgili gürültü kararları almak için etrafınızdaki piyasayla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Bu makaleyi ve diğer değerli çözümleri inceleyerek kıymetli maden alımından bugüne kadar en büyük önemi öğrenebilirsiniz.
Ara
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi