Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKP nin Evet kampanyası hatalı
öncelikle EVET oyu isterken neden evet diceklerine dayir maddeleri anlatmaları gerekiyor ayıplı mal mı satılıyor ki madeleri konuşmadan hayır diyenlere bakın ona göre evet diyin böyle bir kampanya sonuç getirmez tüm siyasi partilerin Referandum sürecinde kampanya ve kitlesine Hayır ve evet oyunu neden vereceğine dair kampanyalarını merak ettim ve araştırdık Ve yine hayırcılar ve evetçilerin bu yönde neden oy kullancaklarını araştırdık kismen..

AKP nin Evet kampanyasını yürütürken Hayır cephesini göstermesi yanlış bir adım özelikle hayırcılara bakın ona göre evet verin hdp ,chp ,fetö ,pkk hayır diyor sizde evet diyin gibi bir kampanya büyük bir yanlıştır. geçmişte cumhurbaşkanını halk seçsin oylamasına hdp akp evet oyu vermişti ozaman neden hayır demedi akpliler evetciler hdplilerdi

nedenmi örnek vermek gerekirse pkk vs camiye gitse camilere gidenlere bakın ona göre gitmeyin mi denilçek ? özelikle mhp’den iraç edilen mualif isimlerin açıklaması çok doğru pkk camiye gitse biz kiliseyemi gitçegiz böyle bir mantık ola bilir mi şekilde bir açıklama yapmıştı kesinlikle doğru bir tespit

Hayırcıları vatan hainliği ile itam etmek büyük bir yanlış ve şiddeti tetikliçek bir açıklamadır düşün hayırcılara evetciler vatan haini gibi suçlamalarda bulunuyor bu şiddetin başlayacağı bir adımdır demokrasi dediğimiz olay herkez istediği oyu vere bilir peki evet diyenler vatan sever hayır diyenler neden vatan haini olsun ki ? ozaman Referanduma ne gerek var ki Madem hain diye ilan edeceksin Hayır diyenlere Küfürler hakaretler edilecekse Neden o zaman bir seçime ihtiyaç duyuyoruz
Ben Gönlümü de Bedenimi de Ona Kelepçeledim..

Hemde Muhebet Le..
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
Mevcut ana yasayı elbete desteklemiyorum değişmeli ama yenisi eskisinden daha kötü özgürlüklerle ilgili tek bir satır yok yeni ana yasa sadece tek kişi için düzenlenmiş yani içinde özgürlükler, kadın, çocuk, sağlık, işçi, ekonomi,yaşam bunlara dair tek bir satır yok.zaten yeni ana yasa maddelerini okursak sonuca çok kolay ulaşa biliriz. maddelerin hepsini tek tek inceledim cumhurbaşkanı başkanlık sitemi ile ilgili ve yine başkanlık gelirse terör eylemleri biter açıklaması korkunç

NEDEN EVET DEMELİYİM ?

Henüz bana neden Evet diyeceğini anlata bilen tek kişiye raslamadım bir çok kişi ile süreçi konuşup tartıştım ama nedense neden eveti seçtiklerini açıklaya bilene raslamadım sizlere soruyorum mantık sorusu neden evet kullanmam gerekiyor bir kaç örnek vere biirmisiniz ?
fetö ,pkk hayır diyor onun için evet diyorum peki o zaman pkk camiye gitse sen kiliseyemi gideceksin ? yada fetö allah bir dese sen hayır mı diyeceksin ?

PKK FETÖ HDP Hayır'dediği için Evet diyoruz açıklaması

Yukardaki açıklama en çok dikkatimi çeken madem öyle ise alttakileri kimler yaptı ? peki cumhurbaşkanı seçimlerinde HDP değilmiydi evet oyu veren siz neden evet dediniz ?

pkk ile kimler osloda görüştü
öcalan başkanlık sistemine evet diyor diyenler kimlerdi
imralıya hdp gönderen kimlerdi
fetö ile gönül bağları olan kimlerdi
hdp kandile gönderen kimlerdi
dolma bahçe mutabakatını yapanlar kimlerdi
cözüm süreci annalar ağlamasın diyenler kimlerdi ve neden ağlıyor
cemaat bizide kandirdi diyen kimlerdi
vekiler kimden izin alip gülen ile görüştü
pyd lideri müslüm kaç defa ankarada görüştü hükümetle
israile katil diyip anlaşma yapan kimlerdi

Hemde Muhebet Le..
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
Yararlı Bı Konu Olmus Bu Konuda katılıyorum Neden Evet Veya Neden Hayır Dediğimizi bilmemiz gerekiyor.

Kapandı aSk Bir Sayfa Daha..!!
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
Heryerde kafamı nereye çevirsem EVET kampanyası Neden HAYIR Hiç yok ve Hayır Kampanyası yapanlar Terörist damgası yiyor sizce Hayır demek vatana ihanetmi?
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
Neden hayır bir ülkenin kaderini geleceğini bir kişinin ağzından çıkacak söze bırakamam bunun en büyük örneği esad sadam kadafi taliban
farkındayım herşeyin orta doğu ülkelerinde tek kişilik rejimlerde hep savaş var bölünme var şiddet çatışma kol geziyor.

Hemde Muhebet Le..
Cevapla }
Teşekkür Edenler:
Sonuna kadar HAYIR...
Ara
Cevapla }
Teşekkür Edenler:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi