Konu Bilgileri
Konu: 2017 Nasıl olcak ? Yazar: Jiyan
Okunma: 2102 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jiyan 12-30-2016, 21:08   
(Son Düzenleme: 12-30-2016, 21:09, Düzenleyen: Jiyan.)
Yasaklarla geçen 2016 o yasak bu yasak  2017 nasıl olsun isterdim barış kardeşlik dostluk hep merak ediyorum nezaman bu savaşlar insanların ölümü son bulacak..

2017'ye girmek için son bir gün kaldı   Umarım 2017 barış ve kardeşlik yılı olarak anılmasını diliyoruz şiddetin olmadığı savaşların bittiği insanların çocukların gençlerin kadınların hayatını kaybetmedi 2017 diliyoruz 2016 karanlık geçti sayısız insan hayatını kaybetti sayısız bombalar patladı . sayısız Dernek gazete televizyon kapatıldı işsizlik oranında büyük bir artış meydana geldi dolar euro aldı başını gitti

bol bol Elektrik kesilen Bir yıl oldu yirmi birinci yüzyılda Türkiye'nin en kalabalık olan şehrinde her gün Elektrikler kesiliyor en kalabalık şehri ile işsizlik oranı çok yüksek 2016 da her gün yeni bir olayla uyandık bir olayı aldatmadan diğer olay hayatımıza girdi

2016 çok da güzel bir yıl olmadı aslında Bir çok kötü şeyi aynı anda yaşadık  kadın cinayetleri  cinsel istismar  Daha sayamadığım birçok şey var Her attığımız 5 adımda bir Suriyeli ile karşı karşıya geliyoruz kiraları aldı başını gitti sigara elektrik doğalgaz Hayatın her alanında büyük zamanlar oldu  değişmeyen tek şey aldığımız maşlar oldu hep aynı izada durdu.
Susmaktan yoruldum..

Seni içimden terk ediyorum..

2017 Nasıl olcak ? Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş